Newsroom

KRZYSZTOF IWANECZKO WYRUSZA W TRASĘ KONCERTOWĄ „JESTEM”

Krzysztof Iwaneczko wkrótce wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową. Występy będą promować jego debiutancki album zatytułowany „Jestem”.

Krzysztof Iwaneczko głównie jest kojarzony z programem typu talent show, a dokładnie The Voice of Poland. Okazując się zwycięzcą edycji w 2015 roku, postawił swoje pierwsze kroki ku rozwojowi kariery muzycznej. Po wygranej rozpoczął działalność koncertową oraz realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

Teraz nadszedł czas, by rozwinąć solową karierę. Wraz z początkiem bieżącego roku, a dokładnie 18 stycznia ukazał się album otwierający jego dyskografię. Debiutanckie wydawnictwo nosi tytuł „Jestem”. Płytę zapowiadały single „Tonę” i „Pozwól”. Wokalista przy produkcji współpracował z Michałem Kushem oraz pianistą Adamem Lemańczykiem.

Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji.
Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia! – Tak zapowiadał album sam Krzysztof Iwaneczko.

Premiera płyty zwykle wiąże się z trasą koncertową. Tak się stanie i w tym przypadku – Krzysztof, kilka miesięcy po premierze, wyruszy promować świeżo wydany materiał. Na swojej rozpisce ma dziesięć miast, a całość rozpocznie się 2 kwietnia w Poznaniu. Poniżej prezentujemy daty wszystkich zaplanowanych koncertów. Bilety są już dostępne w sprzedaży pod linkiem: bit.ly/TrasaJestem

CO? GDZIE? KIEDY?

2.04 / Poznań / Blue Note
3.04 / Toruń / Lizard King
5.04 / Katowice/ Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec”
7.04 / Szczecin / Scena Nowy Browar
10.04 / Kraków / Zaścianek
14.04 / Gdańsk / Parlament
16.04 / Warszawa / Stodoła
18.04 / Wrocław / Stary Klasztor
27.04 / Przemyśl / PCKiN Zamek
10.05 / Kielce / Wojewódzki Dom Kultury w Katowicach

Martyna Adamowska