Newsroom

“Ellie” – Tadeusz Seibert z premierą nowego singla!

Fot. Materiały Prasowe

Tadeusz Seibert niedawno podzielił się ze swoimi fanami nowym utworem pt. “Ellie”. Ten singiel jest zapowiedzią debiutanckiej płyty artysty, która ukaże się niebawem. Słuchając tego utworu można dosłownie odpłynąć – piękny tekst, wpadająca w ucho muzyka i wspaniały teledysk.

Po “Niby tak, niby nie” oraz “Doprowadź mnie” przyszedł czas na kolejny singiel. Tadeusz Seibert to finalista X edycji programu “The Voice of Poland” Jednak występ w tym programie nie był jego debiutem scenicznym. Po raz pierwszy na telewizyjnej scenie artysta wystąpił w wieku 5 lat – w programie “Od przedszkola do Opola”. Słuchacze mogą też jego kojarzyć z bardzo dobrze przyjętego singla “Kameleon” z gościnnym udziałem Tomsona i Jareckiego. Teraz fani czekają na debiutancki album. Według pochodzącego z Malborka artysty, nowy utwór “Ellie” to słodko-gorzka opowieść o różnych odcieniach miłości, która może nam dostarczać skrajnych emocji. Utwór długo czekał na premierę, ponieważ powstał już w czasach pandemii. Piosenkę niewątpliwie cechuje letni, nostalgiczny klimat.

Teledysk do utworu powstał przy użyciu technologii AI, w nowoczesny sposób ukazując ponadczasową tematykę piosenki. Za animacje zawarte w teledysku odpowiada Dominika Calińska, a gościnnie w klipie wystąpiła Alicja Pietrucha. Wspólnie z Tadeuszem Seibertem, za słowa oraz muzykę odpowiada Bartosz TABB Zielony, który zajął się również produkcją i masteringiem. Z niecierpliwością czekamy na całość – jest to kolejny krok w celu nadchodzącej płyty! Zachęcamy do słuchania!