Newsroom

Kamil Bednarek wyrusza w klubową trasę koncertową!

Fot. Materiały prasowe

„Ambasadorzy Rozrywki” to nowa trasa koncertowa Kamila Bednarka, którą promuje singiel o tym samym tytule. Jak zapowiada wokalista projekt ten składał się będzie z zupełnie nowych utworów, a wydarzenia zaskoczą wszystkich słuchaczy. Jeden z koncertów odbędzie się 24 marca w klubie Stodoła w Warszawie. Mamy nadzieję, że zobaczymy Was pod sceną!

Kamil Bednarek swoją karierę rozpoczął już w 2008 roku wraz z zespołem Star Guard Muffin, lecz popularność przyniósł mu dopiero występ w programie Mam Talent. Od początku swojej kariery piosenkarz ściśle związany był z muzyką reggae i to właśnie z niej się wywodzi. Przez lata dużo eksperymentował muzycznie raz odchodząc, a innym razem zbliżając się znowu do pierwotnego gatunku. Jak będzie tym razem? Wszystko wskazuje na to, że pomimo flirtów z elektroniką Kamil powróci do korzeni i utwory, które usłyszymy podczas nadchodzącej trasy będą mocno w klimacie reggae. Taki właśnie jest najnowszy singiel wokalisty „Ambasadorzy muzyki” z czego przyznam szczerzę bardzo się cieszę, bo właśnie taki Bednarek osadzony mocno w muzyce reggae odpowiada mi najbardziej.

Nie da się ukryć, że wokalista to sceniczne zwierze i wulkan energii. Pamiętam swój pierwszy koncert Kamila w 2012 roku. Minęło od niego już 11 lat, a ja nadal wspominam go jako jeden z koncertów, na których wyskakałam się pod sceną najbardziej w życiu.  Mam nadzieję, że i na warszawskim show Bednarek zarazi nas mnóstwem pozytywnej energii, a ja wyjdę z tego wydarzenia z tak samo dobrymi wspomnieniami jak ponad 10 lat temu, jestem wręcz o tym przekonana.

Czy na nowej trasie usłyszymy także starsze utwory Kamila? Niech to pozostanie niespodzianką, bo przypuszczam, że wokalista zaskoczy nas podczas tego koncertu niejednokrotnie. Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa tego wydarzenia i powrotu pod scenę Bednarka po tylu latach. Was również serdecznie zapraszam, na pewno nie będziecie żałować!

Co? Gdzie? Kiedy?

„Ambasadorzy Rozrywki”, Kamil Bednarek

Klub Stodoła, Warszawa

24.03.2023

Bilety do nabycia w kasie klubu oraz na stornie internetowej:

 www.stodola.plwww.ticketclub.pl