Newsroom

Patrycja Markowska wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!

Fot. Materiały prasowe

Wilczy Pęd acustic/electric tour to trasa promująca płytę Patrycji Markowskiej wydaną w maju 2022 roku. Pierwszy koncert odbędzie się już 3 marca w Zabrzu. A my wybierzmy się na warszawski występ w klubie stodoła 20 kwietnia.

Krążek ,,Wilczy pęd” to 12 bardzo klimatycznych utworów nagranych solo oraz w duetach. I to właśnie duetów możemy spodziewać się także na trasie. Już teraz Patrycja zdradziła, że gośćmi na warszawskim koncercie będą Dawid Karpiuk oraz Grzegorz Markowski – wokalista zespołu Perfect, a prywatnie tata piosenkarki.

Pomimo tego, że to pierwsza trasa promująca najnowszą płytę wokalistki to na zeszłorocznych koncertach Patrycja postanowiła zaserwować nam mały przedsmak obecnej trasy śpiewając kilka utworów z tego albumu między innymi: ,,Niepoprawna”, ,,Wilczy pęd” czy ,,Kieszenie”. Oczywistym jest wiec, że właśnie te piosenki usłyszymy także w ramach Wilczego Pędu. Jestem jednak przekonana, że nie zabraknie także starszych hitów artystki do których nie ukrywam mam spory sentyment i to właśnie ich nie mogę się doczekać.

Patrycja to jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek, która na scenie jest prawdziwym, rockowym wulkanem energii i myślę, że właśnie takiego energetycznego show możemy spodziewać się na warszawskim koncercie. Wybieracie się?

Co? Gdzie? Kiedy?

Wilczy Pęd acustic/electric tour, Patrycja Markowska

Warszawa, klub Stodoła

20.04.2023

Bilety do nabycia w kasie klubu oraz na stronie internetowej:

www.stodola.plwww.ticketclub.pl