Newsroom

„Dzień Dobry, Moje Kochanie”! – Sorry Boys zagra w warszawskim klubie Stodoła.

Fot. Materiały prasowe

Na scenie klubu Stodoła 9 marca usłyszymy zespół Sorry Boys, który w ramach trasy „Dzień Dobry, Moje Kochanie” zabierze nas w podróż po dźwiękach swoich ostatnich dwóch płyt.

Sorry Boys to zespół, który na scenie działa już od 2006 roku. Od samego początku wokalistką zespołu jest Bela Komoszyńska, która od lat czaruje nas swoim głosem. Zespół ma na koncie 6 wydanych albumów, a trasa koncertowa „Dzień Dobry, Moje Kochanie”! promuje ostatnie 2 zatytułowane „Renesans” oraz „Moje serce w Warszawie”.

Warto zwrócić szczególną uwagę na ten drugi krążek z uwagi na to, że upamiętnia on 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Co ciekawe bohaterką płyty stała się również sama Warszawa, której wspaniałą personifikację możemy usłyszeć w utworze „Miasto Warszawa”. Producentem albumu jest Jan Biedziak, a gościnnie na płycie wystąpili: Robert Gawliński, Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski i wspomniany wyżej Jan Biedziak.

Jednak „Renesans” to równie dobra płyta, która otwiera nowy rozdział w historii zespołu. Bela na jej potrzeby tworzy Starry czyli swoje muzyczne alter ego do którego wprowadza nas już pierwszym singlem zatytułowanym „Mapy Gwiazd”. Za produkcję albumu odpowiadają: Marek Dziedzic, Kuba Galiński, Jan Biedziak, a także sam zespół.

To właśnie piosenki ze wspomnianych krążków usłyszymy na warszawskim koncercie, ale na pewno  nie zabraknie też największych przebojów grupy ze starszych płyt. To jak? Widzimy się pod sceną?

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dobry, Moje Kochanie!, Sorry Boys

Klub Stodoła, Warszawa

09.03.2024

Bilety: TicketClub Polska