Newsroom

Daria Zawiałow ostatni raz w Poznaniu…przed przerwą! Trasa “METROPOLIS…wojen nie będzie”.

“METROPOLIS…wojen nie będzie” to najnowsza i ostatnia przed roczną przerwą trasa Darii Zawiałow. Tego po prostu nie można przegapić!

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej aktywnych artystek w ostatnich latach. Na swoim koncie ma już trzy wydane płyty, z czego dwie z nich w niemal ekspresowym tempie osiągnęły platynowy status. Piosenkarka dwa razy zasiliła skład orkiestry Męskiego Grania, a ostatni singiel “I Ciebie też, bardzo”, otrzymał nawet statuetkę Fryderyka za najlepszy utwór roku. Nic więc dziwnego, że została ogłoszona również artystką roku na gali w 2022.

Czas jednak na moment zniknięcia, chwilę spokoju, na tworzenie nowego albumu i jak wspomina Daria- zrobienie prawa jazdy! Jednak zanim to, wszyscy mamy szansę, by jeszcze raz przed tą przerwą przeżyć koncert artystki na trasie “METROPOLIS…wojen nie będzie”!
Już 4 grudnia bieżącego roku Daria odwiedzi Poznań, a dokładnie Klub Muzyczny B17! Jesteście ciekawi setlisty? Nie znamy wszystkich szczegółów, ale jak zapewnia artystka, pojawią się na niej utwory z wszystkich płyt i to w całkiem nowych, bardziej mrocznych aranżacjach. Nie zabraknie też coverów i nowej, niewydanej do tej pory produkcji! Na trasie będą też goście, a takie niespodzianki kochają chyba wszyscy. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo podekscytowana i już odliczam dni do tego wydarzenia.

Jeżeli również macie ochotę usłyszeć Darię z całym zespołem na żywo przed tą dłuższą, blisko roczną przerwą, to koniecznie kupujcie bilety! Nie ma co zwlekać, bo na stronie jest ich coraz mniej, a w sprzedaży została już tylko ostatnia pula! Do zobaczenia!
Bilety na Poznań(04.12.2022) znajdziecie pod tym linkiem: https://sklep.ebilet.pl/282037926664077380