Newsroom

#81 Muzyczna Ściąga: Ariana Grande, Sabrina Carpenter, Mod Sun, MGK, Halsey, Bring Me The Horizon

fot. Materiały Prasowe SAMCAHILL

fot. Materiały Prasowe SAMCAHILL

Wiosna, a także nadchodzące lato to zawsze dość płodny muzycznie czas dla artystów. I w tym roku zalewa nas fala nowych brzmień od uwielbianych przez nas wszystkich muzyków. Jeśli wciąż nie odkryliście swojego hitu tegorocznych wakacji, to jest spora szansa, że w poniższych poleceniach go znajdziecie. Zakładajcie słuchawki na uszy i sprawdzajcie, co w naszych głośnikach gra.

Ariana Grande zamienia role w teledysku do singla “the boy is mine”

Utwór “the boy is mine”, który promuje najnowszą płytę Ariany “eternal sunshine” doczekał się teledysku, który spokojnie mógłby powalczyć o Oscara. Możemy w nim ujrzeć Penna Badgleya, czyli aktora znanego z serialowego hitu “Ty”. Tym razem jego rola odwróciła się o 180 stopni, bo to artystka przejęła postać kobiety obsesyjnie pożądającej obiektu swojego zauroczenia. Najnowsza płyta Ariany to album zadbany kompleksowo o każdy szczegół – począwszy od produkcji, a skończywszy na klipach, które po prostu chce się oglądać.

Sabrina Carpenter i Barry Keoghan w teledysku do “Please Please Please”

Sabrina Carpenter przeżywa obecnie swoje mocne 5 minut i wszystko wskazuje na to, że jej dobra passa nie ma końca. Utwór “Please Please Please” cieszy się sporym uznaniem podobnie jak jego poprzednik, czyli “Espresso”. Słuchacze dodatkowo przepadli w genialnej produkcji teledysku, którego wisienką na torcie jest ceniony aktor, a prywatnie także partner artystki – Barry Keoghan. Singiel to także przypominajka, że nowa płyta nadchodzi, a jej premiera nastąpi już 23 sierpnia.

Mod Sun powraca z singlem “Sunshine”

Złamane serce Mod Suna wciąż jest w fazie sklejania się, a elementem trwającej terapii jest najnowszy singiel “Sunshine”. To właśnie w bólu powstaje najpiękniejsza sztuka i tak jest również w przypadku omawianego utworu, który zaskakuje niebywale dobrym tekstem, jak i świetną warstwą muzyczną. Tym bardziej intrygująca może być nowa płyta muzyka, o której na ten moment wiemy niewiele.

MGK wraca do korzeni

MGK nie pozwala się zaszufladkować, a kolejnym elementem jego niechodzenia na kompromisy jest utwór “BMXXing”, który może wydawać się powrotem do korzeni, ale muzyk nieustannie powtarza, że będzie tworzył każdy rodzaj muzyki, natomiast w tym momencie ma ochotę na rap. Jako ciekawostkę warto wziąć na tapet fakt, że na jednym z ostatnich koncertów Colson wykonał utwór… country. Doceniam wszechstronność muzyczną każdego artysty, a w przypadku MGK spektrum wydaje się być naprawdę szerokie. Artysta obecnie pracuje nad swoim nowym krążkiem, którego daty premiery jeszcze nie znamy.

Halsey wypuszcza nowy singiel “The End” i informuje o swojej chorobie

Jeśli tęskniliście za nowościami od Halsey to możecie odetchnąć, bo właśnie ukazał się utwór “The End”, który jest zapowiedzią nadchodzące albumu. Wraz z jego premierą artystka ujawniła, że zmaga się obecnie z ciężką chorobą i ostatnie miesiąca spędziła głównie w szpitalu oraz pod kroplówką. Nowe wydawnictwo będzie swojego rodzaju osobistym pamiętnikiem, który przedstawi nam drogę, którą przeszła artystka. Trzymamy kciuki za proces twórczy i za powrót do zdrowia.

Nowy album Bring Me The Horizon już dostępny

Bring Me The Horizon nie zatrzymuje swojego procesu twórczego i pod koniec maja powrócili z nowym dzieckiem, czyli studyjną płytą “POST HUMAN: NeX GEn”. Krążek liczy aż 16 utworów, w tym zawiera duety z Aurorą, Underoath i innymi. Kolejną odsłoną tego wydawnictwa został singiel “Top 10 staTues tHat CriEd bloOd”, który zabiera nas w świat tej właśnie płyty. Zespół aktualnie jest w trasie po Europie, gdzie zagrali w Polsce podczas Mystic Festival, a już za moment wystąpią na deskach czeskiego festiwalu Rock for People.