Newsroom

#69 Muzyczna Ściąga: Bea Miller, All Time Low, Miętha & Vito Bambino, Tori Kelly, Margaret & Hanafi, Louis Tomlinson

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią odrodzenie – i mam tu na myśli nowości muzyczne, które aż pachną tym sezon. Posłuchajcie tylko nowego singla Mięthy & Vito Bambino, a potem płynnie przejdźcie do Margaret – zrozumiecie co mam na myśli. Jeśli natomiast wolicie rockowe brzmienia to zachęcam przyjrzeć się bliżej Bea Miller oraz All Time Low. Na deser mamy Tori Kelly i jej wielki powrót w klimacie lat 90-tych. A jeśli uwielbiacie muzyczne doznania na wielkim ekranie, to koniecznie zaplanujcie wizytę w kinie, gdzie w przyszłym tygodniu będzie grany biograficzny dokument Louisa Tomlinsona – byłego członka zespołu One Direction.

Bea Miller jest zazdrosna

Bea Miller zaprezentowała kolejny singiel w pop-rockowym klimacie, tym samym podkreślając, że na jej nowym materiale na pewno znajdziemy ostre brzmienie gitar i wokal z zadziorną chrypą. “Jealous of my friends” to trzeci już singiel wokalistki w takim właśnie klimacie. Czego więcej możemy się spodziewać? Czy będzie to EP-ka, a może pełen studyjny album? Na ten moment w tej kwestii Bea Miller pozostaje tajemnicza.

Nowy album All Time Low już dostępny

Zostając wierną rockowemu brzmieniu, warto wspomnieć także o grupie All Time Low, która wydała dziewiąty w swojej karierze album “Tell me I’m Alive”. Krążek składa się z 13-nastu utworów, które otwierają zupełnie nową erę w historii zespołu. Nad albumem muzycy współpracowali z takimi producentami, jak Zakk Cervini, czy Andrew Goldstein, którzy mieli przyjemność tworzyć także z Machine Gun Kelly, Halsey, czy Katy Perry. Wspomnianą płytę możesz kupić tutaj.

Miętha & Vito Bambino niosą vibe

Kto by się spodziewał tak energicznego, a zarazem spójnego duetu, jak Miętha i Vito Bambino. Wciąż jestem w ogromnym szoku, jak dobrze wypadła ta kolaboracja i śmiem pokusić się o stwierdzenie, że chętnie usłyszałabym Panów w jeszcze jednym duecie. “Nieść Vibe” to pachnący wiosną utwór, który jest także zapowiedzią albumu “Mięthlik” Mięthy. W utworze artyści chcieli przekazać, jak ważna jest w trakcie tworzenia pozytywna energia, pomimo wzlotów i upadków.

Tori Kelly zabiera nas do lat 90-tych

Tori Kelly na początku marca “wyczyściła” swojego Instagrama, zapowiedziała singiel “missin u” i tym samym zaprosiła słuchaczy do nowej ery. Na pierwszy singiel nadchodzącego prawdopodobnie krążka Tori Kelly wybrała utwór wyrwany prosto z lat 90-tych, co podkreśliła wideoklipem zabierającym nas w podróż do przeszłości. Na ten moment artystka nie ujawniła żadnych dodatkowych informacji – pozostaje nam cieszyć się jeszcze ciepłym singlem!

Margaret jest swoim szefem

Już od jakiegoś czasu Margaret skutecznie teasuje swoją nową muzykę. Tym razem udało się artystce wypuścić zupełnie nowy utwór “VIP” w duecie z Hanafi. W nowym singlu Margaret podkreśla władzę, jaką aktualnie posiada, jeśli chodzi o wydawanie muzyki i śpiewa “jestem swoim bossem”. To prawdziwy #GirlBossSong, który motywuje do działania. Cieszę, że Margaret rozwija się w tak pozytywnym kierunku, inspirując tym także swoich słuchaczy.

W przyszłym tygodniu premiera dokumentu Louisa Tomlinsona

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera pierwszego dokumentu biograficznego, na temat kariery, jak i życia prywatnego byłego członka zespołu One Direction – Louisa Tomlinsona. W Polsce można ten materiał obejrzeć wyłącznie w sieci kin Multikino wraz z polskimi napisami, w dwóch terminach: 22 oraz 25 marca. Czy będą dodatkowe daty? Na ten moment wszystko wskazuje na to, że nie.