Newsroom

#61 Muzyczna Ściąga: Machine Gun Kelly & blackbear, Shawn Mendes, Harry Styles, Miley Cyrus, Young Leosia & Smolasty

Fot. Vijat Mohindra

Fot. Vijat Mohindra

Cieszę się, że w ubiegłym tygodniu pojawiło się aż tak wiele genialnych premier zarówno, jeśli chodzi o single, jak i studyjne albumy. Jak zwykle zebrałam dla Was te, które najbardziej do mnie trafiły i wierzę, że zasługują na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Sprawdźcie, czego konieczne musicie posłuchać!

“make up sex” kolejnym singlem Machine Gun Kelly z albumu “mainstream sellout”

Utwór “make up sex” powstały w duecie z blackbearem okazał się być najcieplej przyjętym przez słuchaczy, co udowodniła imponująca liczba odsłuchań w streamingach – i z tego właśnie powodu Machine Gun Kelly postanowił wypuścić wspomniany kawałek jako singiel promujący jego najnowszy album “mainstream sellout”.


Tutaj możesz kupić album “mainstream sell out” i tym samym wesprzeć twórczość Machine Gun Kelly

Shawn Mendes po raz kolejny wyśpiewuje swoje emocje

Zarówno Shawn Mendes, jak i jego była partnerka – Camila Cabello, nie szczędzą szczerych słów w swoich utworach. Tym razem muzyk gra w otwarte karty i wypuszcza do publiczności singiel “When You’re Gone”, który podobnie, jak poprzednio zaprezentowany utwór “It’ll Be Okay”, zabiera nas za kulisy związku celebryckiej pary. Tak, jak zakładałam, wszystko wskazuje na to, że zarówno Camila, jak i Shawn planują wydać płyty, które będą pewnego rodzaju puzzlami, a słuchacze będą mieli za zadanie ułożyć te dwie historie w zgrabną całość.

Wielki powrót Harrego Stylesa

Już w maju ukaże się trzeci studyjny krążek Harrego Stylesa zatytułowany po prostu: “Harry’s House”. Na singiel zapowiadający wydawnictwo muzyk wybrał utwór “As It Is”, do którego powstał przepiękny klip. Warto podkreślić, że za realizację teledysku odpowiadała ukraińska ekipa.


Tutaj możesz zamówić album “Harry’s Styles” w przedsprzedaży i tym samym wesprzeć twórczość artysty

Miley Cyrus wydała swój pierwszy w karierze album z muzyką na żywo

W zapomniane odeszły czasy, kiedy to Miley Cyrus musi jeszcze cokolwiek, komukolwiek udowadniać. Jeśli jednak znajdzie się jakiś śmiałek, który zwątpi w jej talent, to ta płyta powinna raz na zawsze zakończyć wszelkie spekulacje. Mowa o wyjątkowym i zarazem pierwszym w karierze artystki wydawnictwie – “Attention: MILEY LIVE”, na którym Miley przedstawia swoją niezwykłą barwę głosu, wykonując na żywo zarówno swoje kultowe utwory, jak i covery innych artystów. Wisienką na torcie tej koncertowej płyty są dwa zupełnie nowe kawałaki: “ATTENTION” oraz “You”.

Smolasty i Young Leosia połączyli siły

Young Leosia szturmem zdobyła serca słuchaczy, natomiast Smolasty z każdym kolejnym utworem skutecznie poszerza grono swoich fanów. Nic więc dziwnego, że ta przepełniona długą listą sukcesów para postanowiła połączyć siły. Tym sposobem powstał love song “Boję Się Kochać”, który skutecznie zaskoczył odbiorców.