Newsroom

#40 Muzyczna Ściąga: 30.04-07.05

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Poland

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Poland

Wiosna pachnie festiwalami, koncertami i… powrotami. Tych pierwszych elementów zdecydowanie nam w tym roku brakuje, ale za to na ogrom nowości muzycznych nie możemy narzekać! Sprawdźcie, kto postanowił wydać nowy utwór, zapowiedzieć kolejną płytę, czy nawet… przekazać w dłonie fanów swoją autobiografię!

Powrót królowej

Beata Kozidrak zaprezentowała swój “Gambit” i jednocześnie zapowiedziała premierę czwartej w karierze, solowej płyty. Oprócz tego, artystka przypomina o swojej świeżo wydanej autobiografii “Beata. Gorąca Krew” – czyli o książce, na którą wszyscy od dawna czekali. Natomiast jeśli chodzi o szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu artystki, to pozostają one wciąż owiane tajemnicą.


Wesprzyj Beatę i zamów autobiografię “Beata. Gorąca krew”

Julia Michaels chwyta za serce

Julia Michaels wraz z każdym kolejnym utworem pokazuje, że potrafi grać na emocjach – w najlepszym tego słowa znaczeniu. Artystka świetnie przelewa swoje uczucia w muzykę, która potrafi wiele zdziałać na naszej wyobraźni. Utwór “Little Did I Know” to najnowszy singiel artystki, który promuje album “Not In Chronogical Order”.

“Confetti” w nowej aranżacji

Tytułowy utwór z albumu “Confetti” doczekał się nowej aranżacji, w której gościem specjalnym jest Saweetie. Panie postanowiły nie tylko zaskoczyć fanów nowym brzmieniem, ale także ciekawie przedstawioną historią i sobą, z zupełnie innej perspektywy. Zespół przygotowuje się do trasy koncertowej, w którą planuje wyruszyć już w przyszłym roku.


Wesprzyj Little Mix i kup album “Confetti”

Twenty One Pilots z kolejnym nowym singlem

Duet Twenty One Pilots zdecydowanie nie zwalnia tempa. Ich nadchodzacy album “Scaled And Icy” doczekał się kolejnej zapowiedzi, jaką jest utwór “Choker” zaprezentowany wraz z teledyskiem. Premiera długo wyczekiwanej płyty została zaplanowana na 21 maja.


Wesprzyj Twenty One Pilots i zamów “Scaled And Icy”

Tik Tokowy hit doczekał się remiksu z… Miley Cyrus!

The Kid LAROI postanowił zaprosić Miley Cyrus do wykonania na nowo swojego utworu “Without You”, który w zawrotnym tempie okazał się podbić serca Tik Tokowiczów. Artystka z ogromną chęcią nagrała klip do wspólnie wykonanego singla, który powstał spontanicznie i to w zaledwie kilka godzin w środku pewnej, muzycznej nocy.

Sanah zaprezentowała nowy album

Sanah to polska artystka, która okazała się niesamowitym fenomenem w branży. Zakładamy, że to właśnie ona, gdyby nie pandemia, wyprzedawałaby największe hale w Polsce, a to wszystko owiane jest jej ogromnym muzycznym sukcesem, który przyszedł całkowicie niespodziewanie. Dzieckiem tego, co dzieje się u Sanah, jest jej najnowszy i zarazem drugi w karierze album “Irenka”.


Wesprzyj Sanah i kup album “Irenka”

OneRepublic z nowym singlem

Utwór “Run” to kolejny singiel zapowiadający długo wyczekiwany (i kilkakrotnie przekładany) album “Human”, który powinien ukazać się w grudniu bieżącego roku. Panowie tym razem zaprezentowali się od tanecznej strony i aż ciężko nam usiedzieć przy tak energicznym singlu! Wszystko wskazuje na to, że “Human” będzie albumem pełnym niespodzianek.