Newsroom

Maria Peszek już wkrótce w Stodole!

Chociaż pogoda ostatnio dała nam odczuć, że polskie przysłowia mają naprawdę dużo wspólnego z rzeczywistością, my się zimie nie poddajemy. Co prawda kwiecień plecień bo przeplata, ale w maju śniegu nie przewidujemy! Przewidujemy za to świetny koncert Marii Peszek w Stodole! Co, gdzie, kiedy, jak – czytajcie poniżej!

Maria Peszek zagra siedem wyjątkowych wiosennych koncertów, w ramach trasy “J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE.” Na trasie oczywiście nie zabraknie Warszawy, a koncert odbędzie się w Klubie Stodoła. Po raz pierwszy zabrzmi pełen materiał z najnowszej, gorąco przyjętej przez fanów i okrzykniętej płytą roku przez tygodnik Polityka płyty artystki – AVE MARIA. Kontrowersyjne, do bólu szczere teksty i niepodrabialna charyzma artystki, ugości Was na scenie Stodoły już całkiem niedługo, bo 26 maja! Do tej pory, wszelki śnieg odejdzie w zapomnienie i wiosna wjeżdża na pełnej. Nie ma lepszej propozycji na ten wieczór, wpadajcie tam z nami!


Marii towarzyszyć będzie band w składzie Kamil Pater, Jacek Prościński i Olo Walicki. Pojawi się także tajemniczy gość specjalny. Pytana o to jak opisać ten wieczór, Maria odpowiada:

“Wszystkim nam brakuje światła, oddechu, wspólnego bycia razem.
J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE to szansa na to właśnie. Chodźcie.”

Bilety do nabycia TUTAJ! Do zobaczenia w Stodole!