Newsroom

#50 Muzyczna Ściąga: 02-09.10.2021

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Jesień zapowiada się niebywale muzycznie i czego chcieć więcej? Bardzo ciekawi mnie powrót Adele, którego absolutnie się nie spodziewałam, ale teraz intensywnie go wyczekuję. Dodatkowo, w tym tygodniu wbił mnie w ziemię przegenialny dokument o Michaelu Jacksonie, który powinien obejrzeć każdy, kto ceni jego twórczość i osiągnięcia. Wisienką na torcie jest reedycja albumu Justina Biebera “Justice”, który zdecydowanie zasłużył na przypomnienie o sobie.

Powrót Adele

Na ten moment czekało wielu, no i w końcu mamy to! Adele ogłosiła swój muzyczny powrót. Utwór “Easy On Me” zostanie w pełni zaprezentowany już 15 października. Natomiast już dziś możecie zapoznać się z krótką zajawką tego właśnie singla. Czekamy!

Historia Michaela Jacksona jakiej nie znacie

Polski twórca znany pod pseudonimem “Ciekawe Historie” postanowił na swój kolejny materiał wziąć muzyczną karierę (i nie tylko) Michaela Jacksona. Pomimo że dokument ten można nazwać amatorskim, to jest to zdecydowanie jeden z najlepszych biograficznych materiałów o królu popu. Dowiadujemy się, że pewne rzeczy, które wydawały się jasne i klarowne, były dokładnie czymś innym. Autor “Ciekawych Historii” zabiera nas w niesamowitą podróż po całym życiu Michaela Jacksona, pozostawiając dreszczyk emocji i… wzbudzając łzy. Przygotujcie chusteczki.

PlanBe z nowy singlem w nowej wytwórni

Jakiś czas temu PlanBe zapowiedział, że żegna się z wytwórnią Quequality, ponieważ przyszedł czas na coś nowego. Jak się okazuje, artystka związał się z Warner Music Poland i właśnie pod ich skrzydłami wydał nowy singiel “Marsjanin”. Jesteście gotowi na więcej? Nowa płyta zdecydowanie nadchodzi!

Premiera nowej płyty Lany Del Rey już za moment

Fascynuje mnie to, że pokłady kreatywności Lany Del Rey absolutnie nigdy się nie kończą. Osobiście nie zdążyłam nacieszyć się płytą “Chemtrails Over the Country Club”, a tuż za rogiem czai się krążek “Blue Banisters”. Jestem jednak zdania, że czasem lepiej, gdy ta nowa muzyka wręcz wypływa z danego artysty, niż jego kariera zaczyna obrastać niezręczną ciszą i oczekiwaniem na coś nowego. Tak więc “Arcadia” to dziecko pochodzące właśnie z tego nowego wydawnictwa.


Wesprzyj twórczość Lany i zamów płytę


Justin Bieber zaskoczył fanów reedycją płyty “Justice”

Uważam, że płyta “Justice” jest jedną z najlepszych w dorobku Justina Biebera. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że otrzymaliśmy jej reedycję z dodatkowymi, świetnymi utworami. To doskonały krok, by sprawić ten krążek jeszcze bardziej wyjątkowym! Rozszerzona wersja płyty już hula na streamingach.


Wesprzyj Justina i zamów reedycję płyty


Popcorn Records wspiera debiutujących artystów

Popcorn Records to jedna z ciekawszych niezależnych wytwórni. Idealnym tego przykładem jest, chociażby artysta Patryk Szczepanik, którego genialny debiutancki krążek “Pierwsza” wyszedł właśnie spod ich skrzydeł. Wytwórnia jednak nie zwalnia tempa – i tak trzymać! Kolejnym krokiem jest wsparcie debiutujących artystów, dzięki akcji “Popcorn Jump”, która ma na celu pitchowanie singli muzyków. Cały projekt otwiera Alena Kadanova z utworem “Najlepszy Czas”. Koniecznie posłuchajcie, wspieramy!

Energiczny Paweł Tur na jesienne, melancholijne dni

Brzmienie gitar w utworze “Tęsknię” i zadziorny wokal Pawła Tura, doskonale wpasowuje się w aktualny sezon, gdzie rzeczywiście potrzebujemy dodatkowej dawki energii. Tym utworem wokalista pokazuje, jaki charakter w nim drzemie. Posłuchajcie!