Newsroom

#44 Muzyczny Alarm: Maj 2022

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Maj to powrót klubowych brzmień, co zapewne ucieszy fanów tego rodzaju muzyki. Za to miłośników popkultury zadowoli powrót Harrego Stylesa wraz ze swoim kolejny studyjnym krążkiem, co pokazuje, że artysta nie zwalnia tempa, a jego kolorowy występ podczas Coachelli totalnie to udowodnił. Nadchodzący miesiąc to także ekscytujący czas dla duetu Martin Lange, który to właśnie wtedy zaliczy swój fonograficzny debiut.

Flume – Palaces

Data premiery: 20 maja 2022

W 2017 roku został nagrodzony Grammy za fenomenalny krążek Skin w kategorii “Najlepszy Album Dance/Elektroniczny”. 5 lat później ogłasza swoje trzecie wydawnictwo.

Flume powraca z nowym albumem Palaces, którego premiera już 20 maja.

W nowym materiale artysta eksploruje faunę i florę najstarszego stanu Australii, inspiruje się otaczającą naturą i czerpie brzmienia wprost z jej objęć. Na Palaces usłyszymy orkiestrę ptasich śpiewów, fascynację spokojem i próby znalezienia inspiracji w codzienności. Promujący singiel Say Nothing z udziałem MAY-A jest tego żywym przykładem. Poza tym rozpala ciekawość słuchaczy z niesamowitą skutecznością. Na nowym krążku nie zabraknie też kolaboracji. Już teraz możemy wyczekiwać gościnnych występów Caroline Polachek, Damona Albarna, Virgen Marie, Oklou oraz Kučka. Ponadto cały krążek powstał we współpracy z artystą wizualnym Jonathanem Zawadą.

Nowy album Flume’a już na horyzoncie! Wyczekujcie razem ze mną.

Premierę płyty poleca: Martyna Nowak


Tutaj możesz zamówić album “Palaces” i tym samym wesprzeć twórczość Flume

Harry Styles – “Harry’s House”

Data premiery: 20 maja 2022

Już 20 maja Harry Styles ukaże światu swój trzeci album. „Harry’s House” z pewnością będzie jednym z najgłośniejszych albumów tego roku. Singiel artysty: “As It Was”, który ukazał się niecały miesiąc temu, zgromadził już ponad 80 mln wyświetleń na YouTube. Harry wystąpił też na tegorocznej Coachelli, gdzie zaprezentował jeszcze dwie piosenki z nadchodzącej płyty: “Boyfriends” i “Late night talking”, które również spotkały się z bardzo dobrym odbiorem publiczności. Myślę, że artysta po ostatniej płycie, postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Jednak po tym, co do tej pory usłyszeliśmy, jestem pewna, że “Harry’s House” będzie równie genialną, a może i jeszcze lepszą płytą niż “Fine Line”.

Premierę płyty poleca: Karolina Szumlak


Tutaj możesz zamówić album “Harry’s House” i tym samym wesprzeć twórczość artysty

Martin Lange – “Kontrasty”

Data premiery: 13.05.2022

Martin Lange swoją działalność w branży muzycznej popierają wieloletnim doświadczeniem w pracy z innymi artystami. Pomimo że jako duet wydający własną muzykę stawiają swoje pierwsze kroki, to zapewniam, że dla niewielu z nas są całkowicie obcy. Nawet jeśli nie mieliśmy styczności stricte z ich muzyką, to bardzo prawdopodobne, że nuciliśmy pod nosem skomponowany przez nich kawałek, który oddali innemu artyście. Nadszedł jednak czas na ich osobisty debiut i tego owocem będzie nadchodzący krążek “Kontrasty”. To właśnie tym wydawnictwem zdefiniują siebie i pokażą swoją twarz szerszej publiczności.


Tutaj możesz zamówić album “Kontrasty” i tym samym wesprzeć twórczość Martin Lange

The Chainsmokers – “So Far So Good”

Data premiery: 13 mama 2022

Jeśli tęskniliście za klubowym brzmieniem The Chainsmokers, to uspokajam, że już za moment zespół ponownie zabierze nas na parkiet. Zapowiadany 13-utworowy album ukaże się… 13 maja! Czy jest to ich szczęśliwa liczba, która przyniesie spory sukces tej właśnie płycie? Panowie pokazują, że lubią igrać z losem, jak i bawić się swoim brzmieniem. Wydawnictwo “So Far So Good” będzie czwartym studyjnym krążkiem duetu. Zgodnie ze świeżymi donosinami – jeszcze tego lata usłyszymy nowy materiał podczas występu The Chainsmokers na FEST Festivalu w Chorzowie!


Tutaj możesz zamówić album “So Far So Good” i tym samym wesprzeć twórczość The Chainsmokers