Newsroom

#24 Muzyczny Alarm: Marzec 2020

Pomimo, że zima wciąż trwa to dzisiejszy Muzyczny Alarm będzie bardzo wiosenny, a wszystko za sprawą tego, że będziemy rozmawiać o płytach, które ukażę się w marcu. Odrodzenie – czy tego oczekują artyści, którzy zaplanowali premiery swoich płyt właśnie w tym miesiącu? Wiosna to moment przebudzenia, porządków i nowego startu. Niech te albumy nas zaskoczą!

Me And That Man

Projekt Me And That Man, którego pomysłodawcą jest Nergal z grypy Behemoth powraca! Zanim jednak zaczniecie się ekscytować to musimy Was poinformować, że zaszła diametralna zmiana. Zmienił się skład duetu. Nergal oczywiście wciąż będzie na czele, lecz tym razem u jego boku pojawi się… mnóstwo innych artystów! Muzyk do współpracy zaprosił aż 10 różnych nazwisk. Tym razem to wydawnictwo nie ma żadnych granic, a każdy z utworów może zaskoczyć nas różnorodnością i innym brzmieniem. Po wypuszczonych singlach promujących ten album wiemy, że mroczny klimat został utrzymany. Czekamy na więcej! PS. Formacja już ogłosiła trasę koncertową, a daty i miejsca przystanków możecie sprawdzić tutaj.


Kliknij tutaj i zamów album z legalnego źródła


Lauv

“How I’m feeling” data premiery: 06.03.2020 r

Lauv to muzyk, który potrafi zauroczyć swoją muzyką od pierwszych dźwięków. Wpisuje się idealnie w panujące aktualnie trendy w przemyśle muzycznym, a dodatkowo dostarcza świeżości. Lauv bez problemu z każdym utworem dociera do szerokiego grona odbiorców i każdy jego singiel cieszy się sporym uznaniem! Jeśli ta płyta będzie tak dobra, jak zaprezentowany dotychczas materiał, to może to być album, który na długo nie zejdzie z naszych głośników.


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródła


Rosalie.

Rosalie. wkrótce wyda drugi album studyjny! Premiera jest zaplanowana na 20.03. Album ukaże się pod tytułem “IDeal”. Możemy się spodziewać, że będzie się odrobinę różnił od swojego poprzednika, którym jest “Flashback”. Słychać to dzięki singlom, zapowiadającym nowości – do tej pory poznaliśmy dwa, czyli “Chmury” i “Nie mów”. Początki kariery Rosalie. sięgają 2015 roku, wtedy wydała swój pierwszy utwór – „This Thing Called Love”, do którego muzykę stworzył Mateusz Gudel. Rok później wydała EPkę pt. „Enuff”, a pierwszy długogrający album ukazał się w roku 2017. Wydawnictwo odniosło wiele sukcesów m.in. znalazło się w pierwszej dziesiątce zestawienia OLiS oraz zostało wyróżnione nominacją do Fryderyka. Gorąco zapraszamy na koncert Rosalie. w Toruniu!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródła


5 Seconds of Summer

“Calm” data premiery: 27.03.2020 r

Chłopaki z jednego z najbardziej rozpoznawalnych obecnie rockowych zespołów są na progu z nowym albumem i sezonem koncertowym. Nowy materiał zapowiadają utwory “No Shame”, “Easier” czy “Teeth” napisane na potrzeby serialu 13 powodów. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, jak chłopaki świetnie dojrzeli z młodych narwanych nastolatków do świetnego dojrzałego bandu! Przełomowym momentem dla wielu nowych fanów był album Youngblood – mocno pop-rockowy, który genialnie poszerzył grono fanów grupy, którzy niebawem doczekają się pierwszego koncertu 5SOS w Polsce! Chłopaki zaprezentują swój materiał na tegorocznej edycji Orange Warsaw Festiwal 2020. Czekamy!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródła


Niall Horan

Jego kariera po rozpadzie One Direction prawdopodobnie potoczyła się najlepiej zaraz po oczywiście najbardziej rozpoznawalnym Harrym Stylesie. Ma na swoim koncie już jeden album i kilka świetnych piosenek, które pokochali fani z całego świata. Jego ostatni singiel “No Jugdement” pięknie łączy gitarę, jego delikatny głosik i przebojowe brzmienie. Czekamy na tę płytę i może jakiś koncert w Polsce? W końcu Harry się pokusił, teraz pora na Ciebie Niall!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródła