Newsroom

Muzyczna Jesień 2019 – na jakie koncerty się wybrać?

Jesień to sezon niezwykle wyczekiwany przez miłośników muzyki. To właśnie teraz artyści powracają z nowymi płytami oraz wyruszają w trasy klubowe. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze wydarzenia muzyczne, na które gorąco zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!

James Harries – 06.10 – Poznań/Scena Na Piętrze

Człowiek o niezwykłej barwie, prosto z Wielkiej Brytanii, zawita 6 października w poznańskiej Scenie na Piętrze, gdzie polskiej publiczności zaprezentuje swoją twórczość, składającą się z sześciu wydanych albumów. Jego muzyka porównywana jest do takich artystów jak, Ryan Adams czy Jeff Buckley.

Szczegóły odnośnie koncertu znajdziesz tutaj.

30. URO BEST Warsaw – 10.10 – Warszawa/klub Stodoła

BEST Warsaw obchodzi swoje 30-te urodziny i z tej okazji organizują mega imprezę pełną muzycznych gwiazd! Na scenie tego wydarzenia wystąpią: Albo Inaczej w składzie – Ten Typ Mes, Justyna Święs, Te-Tris, Rosalie oraz Piotr Zioła, a wisienką na torcie będzie występ Bownika. W trakcie wydarzenia na zgromadzonych czeka mnóstwo atrakcji, w tym różne konkursy, a po wszystkim after party.

Szczegóły odnośnie tego wydarzenia znajdziesz tutaj.

Mikromusic – 10.10 – Warszawa/Studio Buffo

Mikromusic wyrusza w trasę koncertową promującą ich nowy najnowszy album “Z Dolnej Półki”. Będzie to nietypowa, akustyczna odsłona zespołu. Co więcej, podczas koncertów z tej trasy nie zabraknie takich instrumentów, jak gitary z pudełek po cygarach, czy miski dla psów. To będzie zdecydowanie ciekawe show, na które gorąco zapraszamy.

Szczegóły odnośnie warszawskiego koncertu znajdziecie tutaj.

Paweł Izdebski – 13.10 – Poznań/klub Pod Minogą

Wyjątkowo, bo przedpremierowo, Paweł Izdebski zagra przed poznańską publicznością z nowym materiałem ze swojej nadchodzącej płyty “@strach”. Wokalista zapowiada, że podczas tego wydarzenia nie zabraknie wzruszeń, śmiechu, a nawet… podrygów tanecznych! Nie może Was tam zabraknąć.

Szczegóły odnośnie tego koncertu znajdziecie tutaj.

Happysad – 17.10 – Warszawa/klub Stodoła

Zespół Happysad postanowił zorganizować koncertową imprezę z okazji swoich 18-tych urodzin – bo tyle już istnieje ta legendarna grupa muzyczna. Podczas koncertów bez wątpienia nie zabraknie wspominek, a także największych hitów. Na scenie Panowie prawdopodobnie zagrają także nowe utwory z nadchodzącego albumu, w tym zaprezentowany już singiel “Cały”.

Szczegóły odnośnie tego koncertu znajdziecie tutaj.

Natalia Przybysz w trasie “Jak Malować Ogień”

Natalia Przybysz w ramach promocji swojego nowego albumu “Jak Malować Ogień” wybiera się w trasę koncertową po całej Polsce, gdzie zaprezentuje wspomniany materiał.

“Jest świeżo, energetycznie i mamy masę powietrza, które chcemy z Wami dzielić na spotkaniach, jakimi są dla nas koncerty. Spodziewajcie się dobrych dźwięków i dużo ciepłego wiatru.” – mówi Natalia Przybysz

Szczegóły odnośnie wspomnianej trasy znajdziecie tutaj.

Daria Zawiałow Akustycznie oraz Helsinki Tour

Daria Zawiałow tej jesieni koncertuje w dwóch wydaniach, jedno z nich to akustyczna odsłona, a drugie to trasa promująca jej najnowszy krążek “Helsinki”. Nie potrafiliśmy się zdecydować na koncert z której trasy lepiej się wybrać więc idziemy na oba! A Wy?

Szczegóły odnośnie wspomnianych koncertów znajdziecie tutaj oraz tutaj.

Kasia Kowalska – 10.11 – Warszawa/klub Stodoła

Kasia Kowalska świętuje swoje 25-lecie muzyczne i z tej okazji wyrusza w trasę koncertową na której słuchacze usłyszą największe hity artystki, a także utwory z najnowszej płyty “Aya”. Podczas koncertów zaplanowano mistyczne widowisko, które będzie idealnym podsumowaniem tych minionych lat.

Szczegóły odnośnie koncertu znajdziecie tutaj.

The Dumplings w trasie “Przykro Mi”

Zespół The Dumplings ogłosił coś, czego nikt się nie spodziewał, a mianowicie przerwę muzyczną. Jednak przed jej nastąpieniem, duet postanowił należycie pożegnać się z fanami i z tej okazji wyruszają w trasę koncertową “Przykro Mi”, podczas której zagrają w największych polskich miastach.

Szczegóły odnośnie trasy znajdziecie tutaj.

Mrozu 10-lecie – 27.11 – Toruń/CKK Jordanki

Mrozu wyrusza w trasę celebrującą jego 10-lecie muzyczne! Jednym z przystanków będzie koncert w Toruniu na który gorąco zapraszamy. Podczas tego wydarzenia z pewnością nie zabraknie hitów, które zostały docenione przez rodaków.

Szczegóły odnośnie koncertu znajdziecie tutaj.

Mery Spolsky – 01.12 – Poznań/Blue Note

Niezwykle charakterystyczna, zadziorna, oryginalna Mery Spolsky odwiedzi poznański klub Blue Note, gdzie zaprezentuje swój nowy materiał. Pomimo, że koncert ten będzie promował album “Dekolag Spolsky”, wokalistka zapowiada, że podczas występu nie zabraknie jej największych hitów.

Katarzyna Nosowska – 02.12 – Toruń/Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Katarzyna Nosowska nie zwalnia tempa i wyrusza w kolejną trasę zatytułowaną “Zmalowane Wrota”, tym razem to nie będzie typowy koncert, ale… “sit down”! Jest to pierwsze takie przedsięwzięcie, które rusza na terenie naszego kraju. Wokalistka zamierza wyjść ze swojej strefy komfortu żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.

Szczegóły odnośnie tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Lady Pank – 14.12 – Warszawa/klub Stodoła

Kultowe Lady Pank w legendarnym klubie Stodoła zagra ostatni koncert w ramach trasy “LP1”, która promuje remake debiutanckiego albumu zespołu. Z pewnością ten zwieńczający występ przyniesie wiele niespodzianek, a także pozostawi ogromny sentyment. Zapraszamy!

Szczegóły odnośnie tego koncertu znajdziecie tutaj.