Newsroom

The Dumplings wystąpią w warszawskiej Stodole

The Dumplings wkrótce pokażą swoim warszawskim fanom, jak wygląda ich RAJ. Koncert w klubie Stodoła odbędzie się  już za kilka tygodni.

The Dumplings jesienią ubiegłego roku zaprezentowali fanom, jak wygląda ich RAJ poprzez wydanie swojego trzeciego studyjnego albumu. Materiał w całości stworzyli sami – teksty napisała Justyna Święs, a muzyką zajął się Kuba Karaś.

Album RAJ jest pewnego rodzaju nowym etapem w ich karierze, ponieważ po raz pierwszy młody zespół zdecydował się zawrzeć na krążku wyłącznie polskojęzyczne teksty. Nowe wydawnictwo jest powrotem do czysto elektronicznych brzmień, a utwory stały się nieco bardziej mroczne i tajemnicze niż te, które zaprezentowali nam na Sea You Later i No Bad Days. Nowa płyta zwiera także dwa bonusowe utwory, będące pewnego rodzaju legendą polskiej sceny. Oba zostały odnowione i przearanżowane tak, by pasowały do całości, a są to piosenki: Jestem Kobietą oraz Ach Nie Mnie Jednej.

Duet zadebiutował w 2014 roku albumem No Bad Days. W krótkim czasie skradli serca słuchaczy i nadal rozwijają swoją karierę. Teraz na ich występy przychodzą tłumy fanów, a na swoim koncie także mają wiele muzycznych nagród. Warto dodać, że przy wydaniu swojej drugiej płyty, czyli Sea You Later powiększyli swój koncertowy skład i występowali wspólnie z orkiestrą. Teraz znów powracają do czysto elektronicznych dźwięków.

Do swojej beztroskiej krainy The Dumplings zabierze nas już 29 marca podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła. Nie może Was tam zabraknąć!

Co? Gdzie? Kiedy?

29.03.2019 Warszawa, klub Stodoła

Bilety

Przedsprzedaż – 66 PLN (stojące), 100 PLN (balkon)

Od 1 marca – 73 PLN (stojące), 110 PLN (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Autor: Martyna Adamowska