Newsroom

Ania Dąbrowska zagra w warszawskiej Stodole!

Ania Dąbrowska wyprzedając koncert za koncertem wcale nie zwalnia tempa! Wokalistka już 3 kwietnia zagra w legendarnym warszawskim klubie Stodoła. 

Dobra passa artystki nie mija. Publiczność wciąż uwielbia takie hity, jak “Tego Chciałam” czy “W Spodniach Czy W Sukience”, a jednocześnie bardzo szybko przyswaja nowe utwory, czyli “Nieprawda” oraz w “W głowie”. Wokalistkę kochamy nie tylko za oryginalne, wpadające w ucho kompozycje, ale również za ciekawe współprace, w tym m.in. z Pawbeats i Gromee.

Ania Dąbrowska w liczbach to: 7 wydanych płyt, 500 000 sprzedanych kopii oraz 9 Fryderyków. Spory bagaż doświadczeń nie sprawił, że wokalistka zwolniła tempo. Udowadnia to chociażby wydany kilka miesięcy temu utwór “Serce Nie Sługa”, który został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 6 milionów razy.

Czy koncert w Stodole będzie kolejnym wyprzedanym koncertem Ani? Wszystko zmierza w tę stronę, dlatego warto już dziś kupić swój bilet na to wyjątkowe wydarzenie, zwłaszcza, że gościem specjalnym będzie Robert Cichy.

Co, gdzie, kiedy?

03.04.2019, Warszawa, Stodoła

Bilety

Do 13 marca – 79 PLN (miejsca stojące)
Od 14 marca – 86 PLN (miejsca stojące)
119 PLN (miejsca siedzące) – balkon

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl