Newsroom

Daria Zawiałow wkrótce zabierze swoją warszawską publikę w muzyczną podróż do Helsinek

Daria Zawiałow właśnie powiększyła swoją dyskografię o kolejny album! W ramach promocji płyty wyrusza w trasę koncertową, podczas której wystąpi także w klubie Stodoła. Publiczność na chwilę przeniesie się z Warszawy do Helsinek.

Daria Zawiałow kilka dni temu wydała swój drugi album studyjny. Czekało na nią nie lada wyzwanie, ponieważ jego poprzednik, czyli “A Kysz!” odniósł wiele sukcesów. Dzięki niemu zyskała spore grono fanów, a także została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami ze świata muzyki. Czy uda się powtórzyć ten sukces? Trzymamy za to kciuki!


Daria Zawiałow w rozmowie z WLKM.pl


Drugi album studyjny pt. “Helsinki” trafił na półki sklepowe w Dzień Kobiet. Przed premierą płytę zwiastowały dwa single: “Nie Dobiję Się Do Ciebie” oraz “Szarówka”. Drugi z wymienionych spotkał się ze szczególnym uznaniem, w dużej mierze także dzięki teledyskowi, który ukazuje problem społeczny. Mianowicie chodzi o porzucanie zwierząt, a przy okazji tej premiery zespół zaangażował się w pomoc schroniskom.

Kilka dni po premierze Daria Zawiałow wyruszy w trasę koncertową. Między innymi zagra także w warszawskim klubie Stodoła. Bilety są już w sprzedaży. Warto dodać, że przy okazji koncertów znów pojawiły się akcje dobroczynne. Z inicjatywy fanclubu przed każdym występem będą organizowane zbiórki karmy i innych akcesoriów na rzecz lokalnych schronisk. Taka akacja czeka także i warszawskich słuchaczy.

CO? GDZIE? KIEDY?

06.04.2019 Warszawa, klub Stodoła

Bilety

59 PLN – miejsca stojące
99 PLN – balkon
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl