Newsroom

Natalia Przybysz pokazuje “Jak malować ogień”

Wiecie “Jak malować ogień”? Jeszcze nic straconego – Natalia Przybysz ułatwi sprawę i pokaże za pomocą nadchodzącej płyty i trasy koncertowej.

Za nieco ponad miesiąc ukaże się kolejny album Natalii Przybysz. Będzie to następca “Światła Nocnego” i zarazem piąty krążek w jej dyskografii. Premiera jest zaplanowana na 25 października, a tymczasem w sieci można posłuchać małą zapowiedź w postaci singla pt. “Ciepły Wiatr”.

Konsekwencją wydania płyty jest oczywiście trasa koncertowa – Natalia zaprasza na występy jeszcze tej jesieni! Spodziewajcie się wspaniałej muzyki w połączeniu z klimatyczną scenografią, która wypełni najlepsze kluby koncertowe w Polsce. Krótko mówiąc, niewątpliwie warto się wybrać. My także mamy takie plany!

Na rozpisce koncertowej pojawił się również Toruń – 3 listopada wystąpi w klubie Lizard King. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Internetowej organizatora (Winiary Bookings) oraz za pośrednictwem: Eventim, Going, Ticketos, Ticketmaster, Empik, Media Markt.

Warto dodać, że oprócz Torunia w planach jest także trzynaście innych miast, w tym m.in. Poznań, Szczecin i Katowice. Wszystkie daty koncertów znajdziecie na Facebook’u Natalii Przybysz.

Koniecznie zaopatrzcie się w bilety – na pewno nie zabraknie dobrych dźwięków, ognia i ciepłego wiatru!