Newsroom

#34 Muzyczna Ściąga: 20-27.02

Dzisiejsza #MuzycznaŚciąga zamknie się w zaledwie 3 newsach ze świata branży muzycznej, ale są to informacje, z którym zdecydowanie warto się zapoznać. Rok 2021 zaczął się dobrze i wszystko wskazuje na to, że wciąż będzie on sprzyjający, jeśli chodzi o nowe brzmienia. Sprawdźcie, co w trawi piszczy!

Natalia Przybysz zapowiada klimatyczny album

Już w marcu ukaże się niezwykle wyjątkowy album Natalii Przybysz, a mianowicie będzie to wydawnictwo z serii “MTV Unplugged”. Jedną z zapowiedzi tego projektu jest klimatyczne wykonanie utworu “Ciepły Wiatr” wraz z gośćmi specjalnymi: Skubasem & Piotrem Niesłuchowskim & Michałem Pepolem. Na wydawnictwie usłyszymy Natalię w różnych kolaboracjach i wyjątkowych aranżacjach. To, co najbardziej nas urzekło to zadbanie przez artystkę o każdy szczegół, w tym także o ekologiczne wydanie płyty, która powstaje z odpadów z recyklingu. Brawo!


Wesprzyj Natalię i zamów album w przedsprzedaży – kliknij tutaj!

Nadchodzi drugi studyjny krążek od Arka Kłusowskiego

Niezwykle charyzmatyczny, oryginalny, jedyny taki na polskiej scenie muzycznej – Arek Kłusowski – nie zwalnia tempa i swoim nowym utworem “Antarktyda” zapowiada zupełnie nowe, drugie wydawnictwo w swojej karierze. Na ten moment nie znamy konkretnej daty premiery albumu, ale możemy zdradzić, że ukaże się on jeszcze przed wakacjami.

DZIARMA wraca do gry ze swoim debiutanckim wydawnictwem

Niezwykle oryginalna, mająca plan na siebie od samego początku – DZIARMA – po kilku latach oczekiwań wypuściła nowy singiel “Czarny Bez”, który jednocześnie jest zapowiedzią jej nowego, debiutanckiego wydawnictwa, zaplanowanego jeszcze na ten rok. Czy studyjny krążek artystki będzie bezkompromisowym albumem, na który czekaliśmy cały ten czas? Przekonamy się już wkrótce!