Newsroom

#30 Muzyczny Alarm: Marzec 2021

Długa lista nadchodzących albumów bardzo nas cieszy. Chcielibyśmy Wam napisać, że wraz z nimi nadejdą koncerty, ale za horyzontem nie widać takich informacji więc po prostu cieszmy się nową muzyką, bo ostatnio jest jej naprawdę sporo! Luty bardzo pozytywnie nas zaskoczył, ale wszystko wskazuje na to, że marzec będzie równie obfity. Sprawdźcie, czego będziemy słuchać już w przyszłym miesiącu.

Dua Lipa – “Future Nostalgia (The Moonlight Edition)”

Data premiery: 26.03.2021 r

Ubiegły rok zdecydowanie należał do Duy Lipy. Artystka pomimo ciężkiej sytuacji i problemów z wydaniem płyty w postaci fizycznej, odbiła sobie to wszystko, dzięki pozytywnemu odbiorowi jej nowego krążka przez słuchaczy. Idąc za ciosem i doceniając sukces albumu, Dua postanowiła zrobić fanom niespodziankę i puścić w świat rozszerzoną wersję wspomnianego albumu. Na “The Moonlight Edition” fani znajdą aż 4 nowe utwory oraz dodatkowo: “Prisoner” nagrane z Miley Cyrus, czy “Fever” w kolaboracji z Angèle.


Kliknij tutaj i zamów album “Future Nostalgia (The Moonlight Edition)” z legalnego źródła


Lana Del Rey – “Chemtrails Over The Country Club”

Data premiery: 19.03.2021 r

Lana Del Rey należy do artystek przez duże “A”, których nigdy nie opuszcza wena twórcza. Po świetnie przyjętym “Norman Fucking Rockwell”, wokalistka przygotowuje się do wydania jego następcy, który zapewne będzie kolejnym klimatycznym albumem. artystki. Czarno-biała okładka wspomnianego krążka automatycznie zabiera nas myślami do innej epoki. Czy właśnie taki będzie siódmy album Lany? Nostalgiczny, klimatyczny oraz świetnie wyprodukowany, jak to artystka ma w zwyczaju? Przekonamy się już wkrótce!


Kliknij tutaj i zamów album “Chemtrails Over The Country Club” z legalnego źródła


Natalia Przybysz – “MTV Unplugged”

Data premiery: 12.03.2021 r

Niezwykle charyzmatyczna, o głosie, który przyprawia o dreszcze – Natalia Przybysz – zaserwowała swoim słuchaczom nie lada niespodziankę. Już w marcu ukaże się jej nowy album, w całkowicie innym wydaniu, a mianowicie mowa o wydawnictwie z serii “MTV Unplugged”. Ta płyta jest niezwykle wyjątkowa, ponieważ jest ona zbiorem uwielbianych przez fanów utworów artystki, z jej ostatnich trzech płyt. Dodatkowo, na krążku możemy zatracić się w jej wspólnych wykonach z siostrą – Pauliną Przybysz – co automatycznie budzi we mnie wspomnienia o kultowym Sistars. Oczywiście to nie wszystko. Dodatkowo na płycie usłyszymy także duety m.in. z Ralphem Kaminskim, czy z Hanią Rani. Co piękne i o czym warto wspomnieć to wyjątkowa forma wydania tego albumu, która odbyła się zgodnie z przekonaniami Natalii Przybysz, a mianowicie krążek powstaje z odpadów z recyklingu, tak samo jak jej ostatni album “Jak Malować Ogień”, czyli kupując go wspieramy dodatkowo ekologiczne rozwiązania.


Kliknij tutaj i zamów album “MTV Unplugged” z legalnego źródłaPremiery płyt poleca: Sara Migaj

Zara Larsson – “Poster Girl”

Data premiery płyty: 05.03.2021 r

Znana ze swojego debiutanckiego singla “Lush Life”, szwedzka wokalistka już wkrótce zaprezentuje nam swój drugi album. Przyznaję, że kazała nam czekać spory kawał czasu, bo jej poprzedni album “So Good” za chwilę będzie obchodził swoje czwarte urodziny. Z niecierpliwością czekam na jej świeży materiał, bo urzekła mnie swoim charakterystycznym głosem i ogromem uroku osobistego. Miałam przyjemność sprawdzić jej możliwości na żywo podczas supportu Eda Sheerana w Pradze i tym występem rozkochała mnie w sobie jeszcze bardziej! Mimo, że trwało to niespełna pół godziny wystarczyło, bym zatęskniła gdy tylko zeszła ze sceny.


Kliknij tutaj i zamów album “Poster Girl” z legalnego źródła


Selena Gomez – “Revelación”

Data premiery płyty: 12.03.2021 r

Jej twórczość muzyczna jest dla mnie wielką zagadką. Z jednej strony chciałabym usłyszeć więcej piosenek, a z drugiej, jakoś szczególnie nie czekam na nowe premiery w jej wykonaniu. Być może działa tak na mnie ze względu na to, jak bardzo jest jej samej obojętna jej własną kariera muzyczna. Nic dziwnego – samo aktorstwo dało jej niesamowitą popularność i ogrom fanów, więc muzyka to dla niej dodatek. Poprzedni, drugi solowy album “Rare” był całkiem dobry, ale strasznie szybko zrezygnowała z jego promowania… czemu? Być może plany pokrzyżowała jej jak większości – pandemia. Nie zmienia to faktu, że z niemałą ciekawością mimo wszystko czekam na nowy album i zastanawiam się w którą stronę pójdzie tym razem.


Kliknij tutaj i zamów album “Revelación” z legalnego źródłaPremiery płyt poleca: Dominika Tarka