Newsroom

Zapraszamy na 30. urodziny Stowarzyszenia Studentów BEST!

Październik i koniec studenckich wakacji powoli tupta w naszą stronę. Ale spokojnie! Bowiem jeszcze na samym początku tego roku akademickiego, czekają Was huczne i wyjątkowe urodziny – Stowarzyszenia Studentów BEST! W tym roku, zgrupowanie obchodzi swoje 30-ste urodziny.

Z tej okazji, czekają na Was liczne atrakcje i impreza urodzinowa w Klubie Stodoła! Impreza rozpocznie się koncertem, na który został zaproszony projekt Albo Inaczej (w składzie Ten Typ Mes, Justyna Święs, Te-Tris, Rosalie., Piotr Zioła) oraz zespół Bownik! Po koncercie czeka Was urodzinowe afterparty.

Albo Inaczej jest to wyjątkowy projekt polskiej sceny muzycznej. Zarówno w studiu nagraniowym, jak i na scenach, spotykają się zarówno legendy polskiego rapu jak i Artyści, którzy nie są z nim związani. Celem tej współpracy jest wzięcie na warsztat znanych polskich utworów rapowych wraz z ich tekstami i ubranie je w nową odsłonę artystyczną – tutaj wyobraźnia nie zna granic – może być jazz, może być swing… W ten sposób odkrywane są zupełnie nowe interpretacje, brzmienia, uczucia… Już 10. października będziecie mogli to usłyszeć na własne uszy.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie zespół Bownik – składa się z trzech warszawskich muzyków. Stanowią na tyle ciekawą osobowość sceniczną, że ciężko ich ubrać w dany gatunek. Dlatego właśnie są przedstawicielami szeroko pojętej sceny alternatywnej. W 2015 roku, jeszcze jako zespół Control the Weather, zostali wyróżnieni tytułem “Polski Artysta Roku”. Zagrają w składzie – Michał Bownik (wokal, gitara elektryczna), Adam Półtorak (samplery, chórki), oraz Andrzej Siwoń (gitara basowa, chórki).

Plan imprezy:
20:00 – otwarcie drzwi
21:00 – początek koncertu
Po koncercie oficjalny after z DJ-em oraz urodzinowe niespodzianki!
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Więcej informacji w wydarzeniu.
Bilety już dostępne w przedsprzedaży online w cenach:
Studenci Politechniki Warszawskiej – 20 zł
Reszta świata – 35 zł

Serdecznie zapraszamy na huczne urodziny i mocne rozpoczęcie roku akademickiego!