Newsroom

The Dumplings zapraszają na pożegnalną trasę – Przykro Mi

The Dumplings to polski duet ze sceny elektroniczno-alternatywnej. Na swoim koncie mają już 3 albumy studyjne – No Bad Days, Sea You Later oraz RAJ. Za sobą, kilka lat koncertowania, tworzenia i obdarowywania nas słuchaczy muzycznymi perełkami. Teraz, wyruszają w jesienno-zimową trasę pożegnalną Przykro Mi. Ale spokojnie, niech Was nie zmartwi określenie “pożegnalna” – zespół nie myśli bowiem wcale o kończeniu działalności. Wybiera się jednak na dłuższą przerwę – by zebrać myśli, znaleźć nowe inspiracje, melodie i brzmienia.

Jak tłumaczy sam zespół w składzie Justyny Święs i Kuby Karasia – Kochani! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i wspieracie nas z tym co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę (…) ale zanim to nastąpi zapraszamy Was na ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas!

Również my zapraszamy Was na tą trasę pożegnalną. Wystartuje ona 8 listopada w Obornikach, a zakończy się 28 grudnia w Wolbromiu. Ze sceny usłyszycie materiał przekrojowy ze wszystkich sześciu lat twórczości zespołu. Będzie to przepiękne widowisko, okraszone hipnotyzującym głosem Justyny oraz niesamowitym kompozycjom Kuby. Oto wszystkie nadchodzące koncerty, śpieszcie się po bilety bo niektóre miasta niedługo zostaną wyprzedane!

TRASA “PRZYKRO MI”
08.11 – Oborniki
10.11 – Wrocław
14.11 – Ostrów Wielkopolski
15.11 – Łódź
16.11 – Katowice
23.11 – Kraków
24.11 – Chełm
07.12 – Lublin
08.12 – Bielsko-Biała
13.12 – Zielona Góra
14.12 – Poznań
20.12 – Warszawa
21.12 – Białystok
22.12 – Gdańsk
28.12 – Wolbrom

Więcej informacji oraz linki do biletów w poszczególnych wydarzeniach na fanpage grupy! Zapraszamy tutaj i do zobaczenia na trasie!