Newsroom

Muzyczne doznania na Tattoo Art Festival w Warszawie

Już za moment rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie Tattoo Art Festival, które zgromadzi miłośników sztuki tatuażu. Event został zaplanowany na 21-22 września w warszawskim Centrum Praskim Koneser. Oprócz wspomnianej sztuki tatuażu, zostały zaplanowane także różne atrakcje, w tym koncerty Smolastego oraz Tymka. Rezerwujcie ten termin i koniecznie wbijajcie!

Jeśli jesteście w trakcie myślenia o kolejnym tatuażu lub przymierzacie się do zrobienia pierwszego to Tattoo Art Festival będzie idealnym miejscem na to, by przemyśleć tę decyzję, a by także zaczerpnąć inspiracji. Na miejscu będą czekać na Was cenieni tatuatorzy, których sztuka tworzenia pięknych rzeczy na ciele wybija się ponad przeciętność. To świetna okazja, by w jednym miejscu spotkać ich wszystkich!

Szukasz raju? Zapewne znajdziesz go ze Smolastym podczas tego wydarzenia. Artysta jako jeden z wielu innych pojawi się na scenie muzycznej tego festiwalu. Podczas jego występu usłyszycie utwory z debiutanckiej płyty “Fake Love”, w tym zapewne takie hity, jak “Uzależniony”, czy “Tusz”. Smolasty, idealnie wpasowuje się w klimat Tattoo Art Festival, ponieważ temat przewodni wydarzenia nie jest mu obcy, a tatuaży na jego ciele wciąż przybywa.

Drugiego dnia na deskach Tattoo Art Festival wystąpi Tymek, który ze Smolastym na wiele wspólnego. Tych dwóch Panów stworzyło utwór “Tusz”, który jeszcze niedawno hulał w rozgłośniach radiowych w całej Polsce. Muzycy wystąpią w dwóch innych dniach więc niestety na wspólny wykon nie możecie liczyć.

Co, gdzie, kiedy?

Tatto Art Festival

21-22 września

Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Bilety można nabyć tutaj: http://bit.ly/biletyTAF