Newsroom

#10 Muzyczna Ściąga: 09.02-16.02

Kolejny tydzień lutego dał nam mnóstwo nowych, ciekawych utworów, a my w naszej Muzycznej Ściądze zebraliśmy te, które najbardziej nas zaintrygowały. Czytajcie i oczywiście – przesłuchujcie!

Honorata Skarbek w duecie z Cooks

Honorata Skarbek połączyła siły z Cooks i wyszło z tego coś naprawdę dobrego! Artyści zaprezentowali nam bardzo świeży, wpadający w ucho utwór. Honorata Skarbek posiada zdecydowanie ogromny potencjał, ale od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że trafia na producentów, którzy nie do końca odzwierciedlają jej wizję muzyczną. W przypadku “Związku X” nie mam żadnych wątpliwości, że wszystko tutaj zagrało i wyszło tak jak należy. Czekam na więcej tego typu niespodzianek!

Karaś/Rogucki wydali wspólną płytę!

Na premierę tego krążka czekałam dosłownie z wypiekami na twarzy. Kupiłam ten projekt w ciemno. Wiedziałam, że to będzie coś, co nas wszystkich zaskoczy, zaintryguje i nie przejdziemy obok tego albumu obojętnie. Miałam ogromne oczekiwania i mogę Wam powiedzieć, że “Ostatni Bastion Romantyzmu” okazał się być jeszcze lepszy niż przypuszczałam. Nie pozostaje mi więc nic innego niż wybrać się na koncert i posłuchać tych tekstów i muzyki na żywo. Rozdzieliłam te dwa elementy, ponieważ przesłuchując tego albumu warto zrobić to na kilka razy i poświęcić swój czas na wsłuchaniu się w przekaz a następnie w melodię. Coś niesamowitego!

Paweł Izdebski zaprasza nas do swojej “Nory”

Paweł Izdebski kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu “@strach” i postanowił wybrać otwierający to wydawnictwo utwór “Nora” jako kolejny singiel. Artysta właśnie w Walentynki zaprezentować klip do tej kompozycji, tym samym udowadniając, że nie zawsze trzeba śpiewać o miłości w prosty sposób. Posłuchajcie sami!

Smolasty w akustycznej odsłonie

Smolasty powoli zbliża się do premiery swojego nowego albumu “Pełnia”, ale zanim to nastąpi, artysta postanowił podzielić się z fanami kolejnym utworem z nadchodzącego krążka. Singlem promującym wydawnictwo zostało “Sam” w duecie z Białasem. Utwór ten pokazuje inne, spokojniejsze oblicze artysty, co wskazuje, że Smolasty nie boi się eksperymentów. Zamów album “Pełnia” tutaj.