Newsroom

Rosalie wystąpi w Toruniu

Rosalie. niebawem podzieli się ze światem swoim drugim albumem studyjnym. Premiera już za miesiąc! Chwilę po wydaniu płyty wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi także w Toruniu.

Początki kariery Rosalie. sięgają 2015 roku, wtedy wydała swój pierwszy utwór – “This Thing Called Love”, do którego muzykę stworzył Mateusz Gudel. Rok później wydała EPkę pt. “Enuff”, a pierwszy długogrający album (“Flashback”) ukazał się w roku 2017. Wydawnictwo odniosło wiele sukcesów m.in. znalazło się w pierwszej dziesiątce zestawienia OLiS oraz zostało wyróżnione nominacją do Fryderyka.

Teraz nadszedł czas na wydanie kolejnego albumu! Premiera “IDeal” już niebawem – 20 marca! Płyta ukaże się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland. Do tej pory poznaliśmy dwa utwory zapowiadając nowy etap kariery, czyli “Chmury” oraz “Nie Mów”. Jak zapowiada sama artystka, album jest pewnego rodzaju rozliczeniem z ostatnimi dwoma latami działalności artystycznej. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną.

Chwilę po wydaniu albumu Rosalie. wyruszy w trasę koncertową, która obejmuje występy w siedmiu miastach, a wśród nich jest także Toruń. Koncert odbędzie się 29 marca w klubie NRD. Bilety są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony biletomat.pl.