Newsroom

#20 Muzyczny Alarm: Październik 2019

Październik nie zaskakuje muzycznie tak bardzo jak wrzesień, ale ma on kilka perełek, których wyczekujemy z wypiekami na twarzy. Jak wygląda Wasza muzyczna jesień? Nasza będzie zdominowana przez płeć męską, zobaczcie sami!

JAMES ARTHUR

Premiera płyty “You” – 18.10.2019 r

Powraca do nas mężczyzna o niezwykle ciekawej barwie, wzruszających tekstach oraz z zawsze zaskakująco ciekawym brzmieniem. Jego ostatnie dwa albumy – debiutancki nazwany po prostu imieniem i nazwiskiem oraz „Back from the Edge” cieszyły się sporą popularnością oraz uznaniem. Na tym drugim gościnnie wystąpiła nawet nasza polska duma – Marina Łuczenko. Po takich sukcesach jakie odniósł James z utworami: „Impossible”, czy „Say You Won’t Let Go”, nadeszła pora na nową erę i prawdopodobnie kolejne hity! Ten Pan swoim głosem potrafi skraść serce każdej osoby więc bez wątpienia zrobi to również z tym albumem. Dla fanów Jamesa mamy świetną wiadomość, artystę będzie można zobaczyć w Polsce już w przyszłym roku przy okazji trasy promującej nowy krążek! Nie przegapcie.


Kliknij tutaj i kup album “You” z legalnego źródła


LOST FREQUENCIES

Lost Frequencies z każdym swoim utworem wprowadzają do przemysłu muzycznego powiew świeżości. Ich kompozycje są oryginalne, zaskakujące, a co najważniejsze… wciągające! Niedawno mieliśmy okazję posłuchać utworu „Black & Blue”, który zapowiada nowe wydawnictwo i pokazuje, że to, co się szykuje się na nadchodzących krążku to naprawdę dobry, dopracowany materiał. Drugi album w karierze to zawsze pewne ryzyko, czy przyjmie się tak dobrze, jak debiutanckie dziecko. W tym przypadku jesteśmy dobrej myśli i niecierpliwie czekamy na premierę.


Kliknij tutaj i kup album “Alive and Feeling Fine” z legalnego źródła


MIKA

Premiera płyty “My Name is Michael Holbrook” – 04.10.2019 r

Po sukcesie utworu „Relax, take it easy” świat na moment o nim zapomniał, ale Mika nie pozwolił, by jego 5 minut tak szybko się skończyło. Artysta wciąż tworzy muzykę dla sporego grona fanów, a idąc za ciosem wydaje już piąty (!) w swojej karierze album! Mika tworzoną muzyką wywiera bardzo pozytywne emocje na słuchaczu, dlatego chętnie przesłuchamy jego nowego wydawnictwa. Może kryje się z nim kolejny hit? Przekonamy się wkrótce.


Kliknij tutaj i kup album “My Name is Michael Holbrook” z legalnego źródłaPremiery poleca: Sara Migaj

JAMES BLUNT

James Blunt to jeden z legendarnych głosów naszej dekady. I chociaż nazwisko może kojarzyć niewielu, to gdy przytoczymy Wam „to ten od You’re Beautiful” to nagle – olśnienie, w końcu kto z Was nie zna tej pięknej ballady i choć raz nie widział tamtego teledysku. Ale James zasłynął z wielu innych przepięknych ballad i wzruszających utworów – 1973, Goodbye My Lover, High, Carry You Home… A teraz, czeka nas kolejna porcja pięknej muzyki, bowiem już 25 października usłyszymy jego szósty studyjny album „One Upon A Mind”. Obecnie promuje go singiel „Cold”, który jest pewnego rodzaju kontynuacją historii sprzed 14 lat w piosence „You’re Beautiful”. Co więcej – James zawita również ponownie do Polski – już 7 marca 2020 roku, by w Gliwicach oczarować nas swoim charakterystycznym głosem i rockowo-romantycznym występem! Czekamy!


Kliknij tutaj i kup album “One Upon a Mind” z legalnego źródłaPremierę płyty poleca: Dominika Tarka