Newsroom

Kolejna edycja Spring Break nadchodzi!

O tym festiwalu można powiedzieć wiele, ale jednego nie da się mu zarzucić – braku oryginalności, braku powiewu świeżości i… braku zabawy do białego rana! Podobnie jak w zeszłym roku festiwal Spring Break wystartuje już 23 kwietnia i potrwa od czwartku do soboty. Lineup tego eventu powoli się zamyka, ale organizatorzy zapowiadają, że mają jeszcze kilka niespodzianek. Ogłoszeni do tej pory artyści to już spora gwarancja tego, że zapowiada się naprawdę udana edycja. Poznań, jesteście gotowi na kilka dni muzycznych uniesień?

Festiwal Spring Break to przede wszystkim wydarzenie poświęcone debiutującym artystom. To właśnie na deskach tego showcasu muzycy mają okazję pokazać się szerszej publiczności oraz wkupić w łaski znaczących osób w przemyśle muzycznym, bo delegaci, którzy co roku pojawiają się na tym evencie, to niekończąca się lista wpływowych ludzi z wytwórni i nie tylko. Jeśli zastanawiacie się, kogo poznaliśmy dzięki Spring Breakowi do tej pory to już spieszymy z odpowiedzią. Na scenie tego festiwalu wystąpili m.in. tacy artyści, jak: Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Ala|Za Stary, Baranovski, czy Smolasty. Krótko po ich występie, kariera muzyków nabrała tempa i reszty już chyba nie musimy dopowiadać. Spring Break to łowca młodych talentów – wydarzenie, na którym nie wypada, a trzeba być.

Co w tym roku?

Tak jak wspomnieliśmy, na zamknięcie lineupu jeszcze czekamy, ale do tej pory organizatorzy ujawnili takie nazwiska jak:

król

Natalia Przybysz

Mrozu

Mery Spolsky

Otsochodzi

Tęskno

Sanah

Ralph Kaminski

Rosalie.

Co, gdzie, kiedy?

Spring Break 2020, Poznań

23-25 kwietnia

Bilety: https://www.livenation.pl/show/1288297/enea-spring-break-2020/poznan/2020-04-23/pl


Sprawdź jak było na Spring Break w 2019 roku