Newsroom

#23 Muzyczny Alarm: Styczeń 2020

W końcu możemy odetchnąć od świątecznej gorączki i wyczekiwać nowej muzyki, którą zasypią nas artyści w 2020 roku, zaczynajac już w styczniu! To właśnie w tym miesiącu ukaże się m.in. nowa płyta Keshy, Halsey oraz Selena Gomez. Czyżby styczeń należał do tych Pań? Wszystko na to wskazuje.

Kesha

Premiera albumu “High Road” – 31.01.2020 r

Album “Rainbow”, który wokalistka wywalczyła resztkami sił, był pewnego rodzaju rozliczeniem się z przeszłością oraz zamknięciem przykrego rozdziału. Ja osobiście niekoniecznie polubiłam ten krążek, ale nowe single “My Own Dance” czy “Resentment”, promujące nadchodzące muzyczne dziecko, pokazały, że Kesha pożegnała się już z wypełniającym ją żalem i wraca do tworzenia muzyki, która przypomina jej dawniejszą twórczość. W nowych utworach, można poczuć całkowitą autentyczność, radość oraz pełen luz, co utrzymuje mnie w przekonaniu, że może to być jej najlepsza płyta. Czyżby Kesha tym razem naprawdę się odrodziła?


Kliknij tutaj i kup album “High Road” z legalnego źródłaPremierę płyty poleca: Sara Migaj

Halsey

Trzeci album w karierze artystki zapowiada się niezwykle ciekawie i pięknie lirycznie. Już od początku coraz częściej w tej erze widzimy, że używa ona swojego prawdziwego imienia – Ashley – nie pseudonimu Halsey (wiedzieliście, że jest on kombinacją przestawionych liter imienia?!) i zapowiada że teksty na albumie, będą dosyć prywatne i osobiste. Jesteśmy ogromnie ciekawi jakie strefy swojego życia uderzy teraz – po singlach promujących, narobiła nam smaka; czekamy też na jej charakterystyczny i wyróżniający się głosik! No i może wreszcie uda się ściągnąć artystkę do Polski z Manic Tour? Może jakiś festiwal? Czekamy! 


Kliknij tutaj i kup album “Manic” z legalnego źródła


Selena Gomez

Premiera albumu “Rare” – 10.01.2020 r

Na tą premierę czekało bardzo dużo osób, w tym my! Selena już dawno zapowiadała swój drugi solowy album (jeśli nie liczyć oczywiście tych nagranych z The Scene) lecz za każdym razem, nadzieje fanów szybko gasły. Mieliśmy bowiem już podrygi przy Bad Liar, Festish… kolejne podejście przy Back To You… po drodze też kilka współprac m.in. przy Wolves z Marshmello, Taki Taki z DJ Snake’iem czy ostatnie I Can’t Get Enough i Bennym Blanco. Cały czas, gdzieś to nazwisko Gomes przewijało nam się w muzycznym światku – nie dała o sobie całkowicie zapomnieć. Ostatnio jednak, za sprawą singli Lose You To Love Me oraz Look At Her Now ostatecznie zapowiedziała najnowszy, drugi album – Rare. Mamy nadzieję, że zdrowie nie pokrzyżuje jej planów i tym razem wyruszy w trasę koncertową a my będziemy mieli okazję zobaczyć jej piękną buźkę gdzieś… a może nawet, w Polsce?


Kliknij tutaj i kup album “Rare” z legalnego źródłaPremiery płyt poleca: Dominika Tarka