Newsroom

#18 Muzyczny Alarm: Sierpień 2019

Wszyscy aktualnie żyjemy festiwalami (my np. byliśmy ostatnio na Męskim Graniu), nie myślimy o tym, że lato w końcu się skończy, ale po cichu wyczekujemy ogłoszeń jesiennych tras koncertowych oraz powrotów artystów. Tymczasem wychodząc przed szereg, już w sierpniu, otrzymamy albumy od trzech wyjątkowych wokalistek. Nie wiemy, co zapowiada prognoza pogody, ale dzięki nim sierpień zdecydowanie będzie gorący.

TAYLOR SWIFT

Premiera płyty “Lover” – 23.08.2019 r

Taylor Swift powraca z nową, tym razem kolorową i cukierkową erą. Po raz pierwszy pod szyldem nowej wytwórni Universal Music, po tym jak poprzednie 6 albumów wydawała pod opieką Big Machine Records. Dwa lata temu zaskoczyła ostrym, mrocznym brzmieniem w klimatach zemsty, smutku, złości i zagubienia teraz zaskakuje znów – powrotem do radości, miłości, odrodzenia. Symbolem tego był początek teledysku do “ME!”, gdzie wąż zmienił się w kolorowe motylki. Album będzie na pewno jedną z mocniejszych pozycji sierpnia i tego roku – chociaż już słyszy się głosy, że szkoda, że wraca do popowych, prostych piosenek o miłości, kiedy to sporo osób polubiło ją właśnie za inne brzmienia w stylu “Reputation”. My jesteśmy ogromnie ciekawi, w który styl artystka pójdzie tym razem, czy faktycznie będzie to słodka, kolorowa i beztroska era, czy jednak zawartość płyty zaskoczy niejednego? Przekonamy się już za niecałe 4 tygodnie!


Kliknij tutaj i kup album “Lover” z legalnego źródła


Utwór “You Need To Calm Down” promuje album “Lover”

TORI KELLY

Premiera płyty „Inspired by True Events” – 09.08.2019 r

Tori Kelly idąc za ciosem, po roku od wydania krążka “Hiding Place”, postanowiła zaprezentować swoim fanom całkowicie nowy materiał zatytułowany “Inspired by True Events”. Na oficjalnym kanale YouTube artystki możemy już posłuchać kilku piosenek zapowiadających wydawnictwo. Wśród nich znajduje się utwór “Sorry Would Go A Long Way”, który został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy, co wpłynęło na to, że teledysk do wspomnianej piosenki obejrzano już niemal 2 miliony razy w jednego ciągu miesiąca. Pamiętamy jednak o tym, że to debiutancki album “Ubreakable Smile” przyniósł artystce największy sukces. Czy tym krążkiem uda jej się skraść serca miliony słuchaczy? Przekonamy się wkrótce.


Kliknij tutaj i kup album “Inspired by True Events” z legalnego źródła


Utwór “Sorry Would Go A Long Way” promuje album “Inspired by True Events”, którego premiera została zaplanowana na 8 sierpnia.

LANA DEL REY

Premiera płyty “Norman Fucking Rockwell!” – 30.08.2019 r

Lana Del Rey to artystka od której się nie oczekuje. Na jej nową muzykę po prostu się czeka, bo cokolwiek, by nie wydała, zawsze na rynku muzycznym zaczyna być gorąco. Z racji tego, że Lana wydaje regularnie płyty co 2 lata, mogliśmy się domyślić, że również w 2019 otrzymamy coś nowego. Pierwsze zapowiedzi omawianego albumu pojawiły się już jakiś czas temu. Artystka jednak dała fanom na wstrzymanie i dopiero po dobrych kilku miesiącach ogłosiła oficjalną premierę. Cieszymy się, że to już koniec czekania i nie możemy się doczekać, kiedy nowa muzyka zagości w naszych głośnikach.


Kliknij tutaj i kup album “Norman Fucking Rockwell!” z legalnego źródła


Utwór “Doin Time” promuje album “Norman Fucking Rockwell!”