Newsroom

#2 Muzyczna Ściąga: 05.10-12.10

Czym byłby kolejny tydzień jesieni bez zaskakujących premier muzycznych? Artyści nie próżnują i zaskakują w postaci niespodziewanych powrotów, czy też genialnych duetów. Sprawdźcie, kto zaintrygował nas w minionym tygodniu.

Paweł Izdebski prezentuje drugi singiel promujący album „@strach”

Paweł Izdebski już w styczniu wyda swoja debiutancką płytę „@strach”. Na ten moment artysta stopniowo prezentuje nowe utwory, tym samym uchylając rąbka tajemnicy. Kolejnym singlem promującym wspomniane wydawnictwo została „Laura”. Jeśli chcecie usłyszeć nadchodzący materiał Pawła przedpremierowo, to koniecznie zahaczcie o któryś z koncertów w ramach „Niewiarygodny Tour”.

Halsey prezentuje teledysk do kolejnego singla z nadchodzącej płyty

Halsey nie zwalnia tempa i pomimo, że wydawnictwo „Manic” ukaże się dopiero w styczniu, to doczekało się już kolejnego teledysku do singla „Graveyard”. Sporym zaskoczeniem jest wystąpienie w klipie aktorki Sydney Sweeney, którą możecie kojarzyć z serialu Euforia oraz Everything Sucks! W tej roli sprawdziła się idealnie.

Bovska zapowiada nowy album

W 2020 roku Bovska namiesza – tego jesteśmy pewni. Właśnie wtedy ukaże się jej kolejny album, którego przedsmakiem jest utwór „Leżałam”. Obejrzyjcie teledysk, a gwarantujemy, że również będziecie zachwyceni. Bovska, czekamy na więcej!

Jeremi Sikorski jako… Dawid Podsiadło!

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo tworzy genialną iluzję, ale tylko niektórzy są w stanie perfekcyjnie ją odtworzyć. Brawa dla Jeremiego Sikorskiego, który naszym zdaniem idealnie sprawdził się w roli Dawida Podsiadło.

Badflower ponownie uderza w emocje słuchacza

Zespół Badflower w swoich teledyskach zawsze ma głęboki przekaz, który chwyta za serce. W ich kolejnym klipie do utworu „The Jester”, który promuje album „OK, I’m Sick” nie mogło być inaczej. Przed obejrzeniem przygotujcie chusteczki.

Cher Lloyd już nie jest zaginiona w akcji

Tęskniliście za Cher? My tak! Bardzo nas cieszy jej powrót, zwłaszcza z takiego powodu, że niesamowicie miło słucha się utworu „M.I.A”. #GirlPower

Harry Styles serwuje nową muzykę

Więcej takich zaskoczeń Panie Styles! Harry po cichu wypuścił singiel wraz z teledyskiem do utworu „Lights Up”. Coś się w nim zmieniło, widzimy pewną dojrzałość, odwagę, więcej pewności siebie. Album, który zapewne wkrótce otrzymamy będzie inny. Tego jesteśmy pewni. Jednak inny, nie oznacza gorszy.

Yungblud w jednym utworze z wokalistą Imagine Dragons

Dwa genialne wokale, jakimi bezwątpienia są głosy Yungblud oraz Dana Reynolds, połączyły swoje siły i wypuściły utwór „Original Me”. Jeśli lubicie muzykę, która pozytywnie nastraja, ma w sobie rockowy pazur oraz mnóstwo energii, to zdecydowanie Panowie trafią w Wasz gust. Posłuchajcie!