Newsroom

#1 MUZYCZNY ALARM: WRZESIEŃ 2017

Każdego miesiąca artyści nie próżnują i zadowalają swoich fanów nową muzyką. We wrześniu ukaże się mnóstwo ciekawych wydawnictw, a wśród nich, znajdują się albumy od najbardziej pożądanych osób ze sceny muzycznej. Lights po krótkiej przerwie powraca z płytą Skin & Earth, sporą dawkę nowych dźwięków możemy oczekiwać również od uwielbianego przez polskich słuchaczy duetu Hurts. W tym samym miesiącu ukaże się także album zespołu Nothing But Thieves, który wciąż buduje swoją rzeszę fanów, a wielu już pokochało ich muzykę.

LIGHTS

Ciężko uwierzyć jak krótko Lights dała nam czekać na nową muzykę, za co oczywiście bardzo dziękujemy! Zaledwie w 2016 roku wokalistka wydała swój mini album Midnight Machine, a już 22 września nastąpi premiera jej długogrającego krążka zatytułowanego Skin & Earth. Do dnia dzisiejszego artystka udostępniła aż trzy zapowiedzi nadchodzącego wydawnictwa, w postaci teledysków do utworów: Giants, Skydiving oraz Savage. Zaprezentowane kompozycje pokazują wprowadzenie zmiany w twórczości, a także ogromny progres. To może być naprawdę ciekawa płyta, zwłaszcza, że wraz z nią ukaże się seria komiksów stworzona przez Lights.


Zamów Skin & Earth w przedsprzedaży


 

HURTS

Tych Panów uwielbia nasz kraj, a oni uwielbiają nas. Wraz z zapowiedzią nowego wydawnictwa Desire, duet ogłosił trasę koncertową oraz obowiązkowe koncerty w Polsce. Ostatnim albumem jaki został wydany przez Hurts to Surrender. Krążek ten cieszył się dobrym przyjęciem przez słuchaczy, a nawet osoby, które nie mają pojęcia kim jest ten brytyjski duet, mogły przypadkowo usłyszeć takie hity jak Some Kind of Heaven, Lights czy Wish. Zespół odkrył jedynie rąbek tajemnicy na temat nadchodzącego wydawnictwa, a mianowicie jest nim teledysk do singla Beautiful Ones. Premiera Desire została zapowiedziana na 29 września.


Zamów Desire w przedsprzedaży


 

NOTHING BUT THIEVES

Po dwóch latach od wydania debiutanckiego krążka zatytułowanego nazwą zespołu, grupa zapowiada premierę kolejnego dziecka, Broken Machine, na 8 września. Pierwszą zapowiedzią tego wydawnictwa został utwór Amsterdam, który niesamowicie wpada w ucho. Kolejną kompozycją, która doczekała się klipu oraz zaspokoiła ciekawość fanów zostało Sorry. Ten zespół wciąż buduje swoją rzeszę fanów, ale już teraz nie boimy się stwierdzić, że całkiem niedługo pokocha ich cały świat.

 


Zamów Broken Machine w przedsprzedaży


 

A Wy, na jakie premiery muzyczne czekacie we wrześniu? Podzielcie się z nami.