Newsroom

Zespół Ørganek zaprasza na koncerty na żywo

Fot. Materiały Prasowe / Mystic Production

Fot. Materiały Prasowe / Mystic Production

Płyta “Na razie stoję, na razie patrzę” zespołu Ørganek miała swoją premierę 5 listopada. Ważnym i spójnym elementem albumu jest jego okładka, o której zespół mówi tak: “Czasy są niepewne, a zwroty akcji szybkie. Wszyscy stoimy i patrząc w dal zastanawiamy się co się stanie. Obserwujemy i próbujemy wyciągać wnioski. Okładka powstawała długo, bo szukaliśmy sposobu jak uchwycić ducha teraźniejszości. Mamy nadzieję, że to się udało”.

Na płycie znalazły się m.in. znane słuchaczom utwory takie, jak: “Pogo”, “Walcz” i “Doppelganger”. W wykonaniu koncertowym są one szczególnie energetyczne i pochłaniające. Ale to nie wszystko, we wtorek 9 listopada opublikowany został nowy singiel – “Cały ten fejm” wraz z teledyskiem.


Wesprzyj twórczość zespołu Ørganek i zamów album

W związku z premierą “Na razie stoję, na razie patrzę” zespół jest aktualnie w trasie koncertowej, która jest doskonałą okazją na usłyszenie materiału z płyty na żywo. Album jest przepełniony gitarowym brzmieniem, co nada dodatkowego uroku i energii występom przed publicznością.

Po zapowiedziach ze strony zespołu, na koncertach możemy spodziewać się dynamicznych, bezkompromisowych i pozostawiających nas w refleksji emocji.

Sprawdź, na który z przystanków warto się wybrać:

20.11 – Wolbrom, Dom Kultury

21.11 – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury

27.11 – Mława, Festiwal Rockowania

02.12 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

03.12 – Zielona Góra, Kawon

09.12 – Poznań, Tama

10.12 – Wrocław, A2

11.12 – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

16.12 – Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia

17.12 – Warszawa, Stodoła

Kup bilet: ebilet.pl/muzyka/rock/organek/

Autorka tekstu: Karolina Szumlak