KonkursyNewsroom

Wygraj autograf Marty Bijan

Niezwykle miła, skromna oraz bardzo uwielbiana przez Polaków Marta Bijan, podpisała dla naszych czytelników trzy fotografie ze swoim wizerunkiem, które rozdamy tym najbardziej kreatywnym.

Przygoda Marty Bijan ze śpiewaniem zaczęła się rozkręcać dzięki wrzucaniu swoich filmików na kanał YouTube. W 2014 roku wokalistka wystąpiła w popularnym programie X Factor, w którym doszła do samego finału i zajęła 2. miejsce. W ciągu roku Marta podpisała kontrakt muzyczny z wytwórnią Sony Music, z czego zrodziły się takie utwory jak Poza Mną, Mówiłeś, czy Śpiąca Królewna. Dziś wokalistka powraca z nowym klipem do piosenki Lot Na Marsa oraz zapowiada, że nadchodzi jej debiutancki krążek.

ZASADY KONKURSU:

  1. Udostępnij publicznie nasz wywiad z Martą (kliknij tutaj)
  2. Polub WLKM.pl na Facebooku (kliknij tutaj)
  3. Napisz w komentarzu tutaj lub na naszym Facebooku pod tym postemjakie 5 utworów umieściłbyś na swojej playliście podczas Lotu Na Marsa? Prosimy o krótkie uzasadnienie
  4. Screen udostępnionego wywiadu w social mediach (Twitter, Facebook, Instagram) możesz przesłać na kontakt@wlkm.pl lub wkleić w komentarzu razem z odpowiedzią na pytanie konkursowe
  5. Konkurs zostanie zakończony 16.05.2018r o godz 23:59

Zachęcamy również do zaobserwowania nas na Twitterze oraz Instagramie – bądźmy w stałym kontakcie!

WYNIKI:

Autograf wygrywa Piotr Bałut, w celu wysłania nagrody prosimy o e-mail na kontakt@wlkm.pl z dopiskiem “Konkurs Marta Bijan”