KonkursyNewsroom

Rebeka w poznańskim klubie SQ

Już w najbliższy piątek 18 listopada, duet REBEKA odwiedzi poznański klub SQ, gdzie zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego wydawnictwa “Davos”.

Z tej okazji mamy dla Was do zgarnięcia jedną, podwójną wejściówkę na to wydarzenie! Konkurs odbywa się na naszym profilu na facebooku.
Kim oni są?

REBEKA – to electro-popowy, poznański duet, założony w 2008 roku. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny na swoim koncie mają już dwa albumy. Najnowsza nosi tytuł „Davos” wydany w marcu tego roku przez ART2 Music Management.

Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy album duetu zdobył tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez “Gazetę Wyborczą”. Muzycy zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą.

Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy. – SQ klub

Co, gdzie, kiedy?

piątek 18.11.2016 r.
miejsce: klub SQ
bilety: 40 / 50 PLN
dostępne: biletomat.pl, eventim.pl, CiM, Rock Long Luck, Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert
drzwi: 19:00
start: 20:30