Newsroom

The Vamps będą świętować w Polsce swoje 10-lecie!

fot. Materiały Prasowe / Winiary Bookings

fot. Materiały Prasowe / Winiary Bookings

Zespół The Vamps już od ponad dekady podbija serca swoich słuchaczy. Z tej okazji w przyszłym roku wyruszają w trasę koncertową, podczas której nie zabraknie przystanku w Polsce, a dokładniej – w warszawskiej hali EXPO XXI. Zapiszcie tę datę w kalendarzu, by 27 marca 2023 roku świętować wspólnie z zespołem The Vamps.

Przez dekadę w branży muzycznej zespołowi udało się wydać aż 5 studyjnych albumów, koncertować z takimi artystami jak Selena Gomez, czy McFly, a także nagrywać utwory z Demi Lovato, Shawnem Mendesem, czy Sigalą. Tym razem w świetle reflektorów będą wspólnie z polską publicznością podsumowywać 10-lecie swojej kariery i zapewne z uśmiechem na twarzy wykonywać swoje najpopularniejsze utwory, których w swoim dorobku mają wiele. Możecie więc być pewni, że to będzie koncert pełen wrażeń i zapewne usłyszycie utwory, które są najbardziej kojarzone z zespołem, a także perełki, które w ramach tej wyjątkowej trasy, Panowie wyciągną z szuflady.

Co, gdzie, kiedy?

The Vamps

Warszawa, hala EXPO XXI

27 marca 2023 r

Punkty sprzedaży biletów: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska