Newsroom

Sonbird zagrają w Stodole!

Już za 3 tygodnie, 19 grudnia w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Sonbird – zespół stworzony z czterech młodych, przesympatycznych chłopaków. Na swoim koncie mają występy m.in. na Męskim Graniu, Openerze czy OFF Festivalu. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety już dostępne w sprzedaży!

Sonbird to czterech młodych chłopaków z Żywca grających współczesnego
indierocka z nieczęsto spotykanym zaangażowaniem. Często są porównywani do Myslovitz czy Kings of Leon, jednak z całą pewnością Sonbird ma swój własny, niepowtarzalny styl. W lutym wydali swój debiutancki album Głodny, który błyskawicznie znika z półek za sprawą licznej grupy fanów, jaką zespół zgromadził grając dziesiątki koncertów w całej Polsce. Na scenie są nieco ponad trzy lata, a już wyrobili sobie renomę fenomenalnego performera koncertowego.

Mogliście ich usłyszeć na największych polskich festiwalach, a Gazeta Wyborcza obwołała ich jednym z dziesięciu najlepiej zapowiadających się zespołów w kraju. Są zwycięzcami Festiwalu Supportów 2017, gdzie głosami jury oraz dzięki wsparciu publiczności zdobyli kontrakt sponsorski na nagranie swojej debiutanckiej płyty. Na ich koncie znajdziemy także wyróżnienie w konkursie Skoda Auto Muzyka gdzie znaleźli się w TOP5 Katarzyny Nosowskiej, oraz miano NADZIEI ROKU 2017 Plebiscytu SO!MUSIC. Wystąpili m.in na Męskim Graniu, Open’er Festivalu, OFF Festivalu, Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Kraków Live Music Festival, Enea Spring Break Festival, Czad Festiwal, Slot Art Festival, a także u boku Wolf Alice, happysad, LemOn, Organka, Fisz Emade Tworzywo, Darii Zawiałow, Myslovitz, czy Kasi Kowalskiej. Jesienią 2017 roku, wystąpili w programie Telewizji Polskiej “Hybrydy Zderzenia” z gościnnym udziałem Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki.

Singiel Niepoważny zanotował już ponad milion odtworzeń na
YouTube, zbierając przy tym masę pozytywnych komentarzy. Koncert na pewno naładuje Was ogromną ilością energii na czas świąt i ochłodzenia!

Zapraszamy serdecznie! Bilety już w sprzedaży!
Przedsprzedaż: 35 PLN (miejsca stojące)
W dniu koncertu: 45 PLN (miejsca stojące) do kupienia w kasie Klubu Stodoła. Przez internet: www.stodola.pl , www.ticketclub.pl

Wydarzenie tutaj.