Newsroom

#22 Muzyczny Alarm: Grudzień 2019

Grudzień to miesiąc zarezerwowany na święta i przede wszystkim utwory z tym związane, a tu jednak kilku artystów wychodzi z tego przekonania i właśnie w tym terminie wyda swoje albumy! Swoją drogą, idealny moment na to, by jeszcze zdążyć wskoczyć pod choinkę i sprawić komuś ogromną radość. Camila Cabello, Harry Styles, Liam Payne oraz Agnieszka Chylińska – to właśni oni zrobią nam święta!

Camila Cabello

Premiera płyty “Romance” – 06.12.2019 r

Camila Cabello była pierwszą z dziewczyn, która zdecydowała się na odejście z girlsbandu Fifth Harmony na rzecz rozwijania własnej kariery. Nie obyło się to bez medialnego szumu, wielu spekulacji i zamieszania. W końcu, gdy opuszczasz zespół, z którym tworzyłaś przez kilka lat, nigdy nie jest to łatwe. A potem debiut jest najważniejszy. Camila od razu obrała klimat w którym dobrze się czuła – latino i pop. Na pierwszej płycie nie zabrało też klimatycznych ballad jak “Real Friends”, high notes jak w “Never Be The Same” czy radiowych hitów jak “Havana”. Co czeka nas na drugim krążku? Single promocyjne podtrzymują zainteresowanie bo są na tyle różne że wśród “Liar”, “Shameless”, “Cry For Me” czy “Easy” każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przeogromnie ciekawi, i czekamy na płytę by rozgrzała nasze ciała podczas nadchodzącej zimy!


Kliknij tutaj i kup album “Romance” z legalnego źródła


Harry Styles

13.12.2019

Podobny kierunek jak Camila, obrał w swojej karierze Harry Styles. Chociaż to nie on pierwszy odszedł z One Direction, ale obecnie sprzedaje się najlepiej. Dowodem na to może być chociażby ostatni szał, związany z ogłoszeniem jego koncertu w Polsce i sprzedażą biletów. Sporo polskich fanów czekało zarówno na One Direction jak i na niego. Po świetnym debiucie wydanym w 2017, na horyzoncie już tuż tuż drugi album – Fine Line. Promują go dwa single “Watermelon Sugar” i “Lights Up”. Mocno wybijająca się elektryczna gitara i popowe klimaty zwiastują sukces. Czy powtórzy ten z 2017? Zobaczymy już za dwa tygodnie!


Kliknij tutaj i kup album “Fine Line” z legalnego źródłaPremiery poleca: Dominika Tarka

Liam Payne

Premiera płyty “LP1” – 06.12.2019 r

Tuż obok swojego kolegi Harrego Stylesa, również na grudzień premierę albumu zaplanował Liam Payne. Jednak w jego przypadku jest to pierwsza solowa płyta, czyli tzw. wóz albo przewóz. Czy Liam skradnie serca słuchaczy walcząc w pojedynkę? Fani One Directions, czy po prostu chłopaków, długo czekali na ten moment więc poprzeczka jest naprawdę wysoka. Zaprezentowane do tej pory utwory, takie jak: “Stack It Up”, czy “Strip That Down” uspokajają, bo są to naprawdę dobre kawałki. Z wypiekami na twarzy czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i chętnie przyjrzymy się bliżej nadchodzącemu wydawnictwu. Jednego jesteśmy pewni, cokolwiek nie otrzymamy, będzie o tym głośno.


Kliknij tutaj i kup album “LP1” z legalnego źródła


Agnieszka Chylińska

06.12.2019

Ostatnie 3 lata były dla Agnieszki Chylińskiej bardzo intensywne, ale ta nie zwalnia tempa. W totalnym sekrecie, bez większej zapowiedzi, wydała album, który zwiastował jej powrót, oczywiście mowa o “Forever Child”, następnie pomimo intensywnego koncertowania i innych czynności zawodowych, wypuściła kolejny krążek “Pink Punk”. Można stwierdzić, że już nadszedł czas na odpoczynek, ale jak się okazuje wokalistka zaprezentuje fanom kolejną gratkę, jaką jest koncertowe DVD uwieczniające występ na Pol’and Rock. Wydawnictwo to ma być zwieńczeniem ostatnich 25-leciu lat kariery Chylińskiej. Jedno jest pewne, album ten na pewno trafi do naszej kolekcji, bo bezwątpienia będzie czego posłuchać, zwłaszcza jeśli do tego dojdzie koncertowa energia Agnieszki!


Kliknij tutaj i kup album “25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’And Rock” z legalnego źródłaPremiery poleca: Sara Migaj