KonkursyNewsroom

POTH prezentuje Przemiany + konkurs!

Powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej – to właśnie wnosi artystyczna strona zespołu POTH (dawniej People of the Haze). Ich wydany w kwietniu singiel Wenus, mógłby spokojnie być utworem Dawida Podsiadło, czy Mroza. W maju światło dzienne ujrzał trzeci w ich karierze krążek Przemiany, który swoimi dźwiękami nie odbiega od topowych, polskich artystów.

Wspomniany album pokazuje, że zespół zdecydowanie ma na siebie konkretny, oryginalny pomysł, który pasuje do tego, co tworzą. Dobrze zgrany obrazek z towarzyszącą mu muzyką, sprawia, że to wszystko wypada bardzo przyjemnie, a nawet ponad przeciętnie. Po przesłuchaniu tego krążka, aż chce się więcej, warto więc wybrać się przy najbliższej okazji na koncert zespołu, by ocenić, jak sobie radzą z materiałem na żywo.


Wybierz się na koncert POTH we Wrocławiu!


POTH to obiecująca grupa muzyczna, która wciąż ma czas, by pokazać się szerszej publiczności i podbić ich serca, bo tak jak wyżej wspomniałam, ich twórczość można spokojnie ustawić obok najpopularniejszych polskich muzyków, gdyż profesjonalizm jaki pokazują totalnie nie odbiega od tego, co na co dzień słyszymy w rozgłośniach radiowych.

Jeśli jeszcze nie przesłuchaliście albumu Przemiany to zachęcamy do sprawdzenia singli promujących wydawnictwo.


Kup Przemiany legalnie


KONKURS

Dla fanów zespołu oraz ich najnowszego wydawnictwa przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać jeden z dwóch egzemplarzy.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Który utwór został pierwszym singlem promującym Przemiany?

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach do 18.06.2017 roku.

Wyniki ogłosimy po 19.06.2017 roku.

Będzie nam miło, jeśli przy okazji polubicie nasz fan page (kliknij tutaj) oraz udostępnicie publicznie nasz konkursowy post (kliknij tutaj).

WYNIKI:

Płyta Przemiany trafia do:

Olek Kaźmierczak

Helel Ben-Schachar

Gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych do wysyłki nagród na kontakt@wlkm.pl