Newsroom

PAULA ROMA “śmiało” wydaje nowy singiel

PAULA ROMA stawia kolejny “śmiały” krok w swojej karierze. Choć od premiery debiutanckiego albumu minęło zaledwie pół roku, już zapowiada kolejny! Właśnie ukazał się pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo. Posłuchaj piosenkę pt. “Śmiało”!

Fot. Materiały prasowe

Pierwszym wydawnictwem w dyskografii PAULI ROMY była debiutancka EPka, dzięki której dała się poznać szerszej publiczności i zyskała kontrakt płytowy w wytwórni Warner Music Poland. Chwilę później ukazał się pełny album pt. “Cholerne Pragnienie“. Od jego wydania minęło zaledwie sześć miesięcy, a już pracuje nad kolejnym i ujawnia pierwsze efekty.

Nadchodzący album zapowiedziała za pośrednictwem singla pt. “Śmiało”, który w wielowymiarowy sposób opowiada o płaczu. Artystka zdradza, że inspiracją do napisania tekstu był powrotny lot z wakacji na Fuerteventurze. Podczas silnych turbulencji w samolocie, silny lęk oraz uczucie nadchodzącego płaczu pozwoliły napisać naszpikowany emocjami tekst.

Natomiast warstwę muzyczną stworzyła wraz z DrySkullem (Robertem Szewczykiem), który jest także producentem części piosenek z nadchodzącego krążka. Reżyserią teledysku zajął się Marcin Kopiec (Mortvideo), choć PAULA również ma swój wkład, ponieważ napisała scenariusz klipu.

Przypominamy nasz wywiad z PAULĄ ROMĄ przy okazji wydania poprzedniego albumu.