Newsroom

Mrozu niebawem wyruszy w trasę koncertową

Wokalista, producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’rolla. W tym roku świętuje swoje dziesięciolecie na scenie. Kto to taki? Mrozu! Wkrótce wyruszy także wyrusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi Toruń.

Mrozu jest na scenie już od dziesięciu lat. W tym czasie osiągnął rozgłos i sporo muzycznych wyróżnień, a także szturmem podbijał radiowe listy przebojów. Nie da się ukryć, że jego numery “Jak nie my to kto”, czy „Nic do stracenia” zna cała Polska. W tej chwili w swojej dyskografii może pochwalić się aż pięcioma albumami studyjnymi.

Trzeba przyznać, że w czasie ostatniego dziesięciolecia przeszedł niemałą metamorfozę. Wydana dwa lata temu płyta “ZEW” okazała się pierwszym przełomowym momentem, który także został wyróżniony nominacją do Fryderyka w kategorii alternatywa. Z kolei iskrą do powstania “AURY” było ponowne połączenie sił kompozytorsko –producenckich z Dryskullem. Producentem albumu jest Marcin Bors, który pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań. Do powstania kilku numerów zaangażowany został także Ras (Rasmentalism).

Dziesięciolecie swojej kariery, Mrozu, będzie świętować w najlepszy możliwy sposób, czyli na scenie. Wkrótce wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi także w toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Koncert odbędzie się 27 listopada. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Zdecydowanie polecamy się wybrać na ten jubileuszowy koncert!

Tagimrozu