Newsroom

Mikromusic świętuje swoje 20-lecie!

Mikromusic / fot. Małe Szare Studio

fot. Małe Szare Studio

W 2002 roku z inicjatywy Natalii Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego narodziło się Mikromusic. 20 lat i 13 płyt później zapraszają nas na specjalną, jubileuszową celebrację ich twórczości.

Sto lat, sto lat, niech żyje nam…wrocławski zespół Mikromusic, który swoje dwudzieste urodziny postanowił uczcić w wyjątkowym stylu! W piątek 6 maja o godzinie 19:00 na deskach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się koncert z okazji 20-lecia istnienia grupy. Artyści wystąpią w towarzystwie dyrygenta Adama Lepki oraz filharmoników wrocławskiego NFM. Nie zabraknie też gości specjalnych. Już teraz zapowiedziano gościnne występy Meli Koteluk i Doroty Miśkiewicz. Możemy mieć jednak pewność, że Mikromusic ma w rękawie jeszcze kilka niespodzianek!

Ich muzyka wprowadza w wir eklektycznych doświadczeń. Towarzyszy tym najbardziej przyziemnym czynnością, jednocześnie przenosząc w świat niecodziennych myśli. Bez reszty zakochałam się w Moim mieszkaniu i od tamtej pory marzę o domu, gdzie czeka na mnie kot i pies. Tak tęsknię leci w słuchawkach na loopie, a ja wciąż tęsknię za jego brzmieniem. Z kolei Łajka to moje tegoroczne, szczeniackie zauroczenie. Te i wiele więcej utworów Mikromusic zachwyca tysiące słuchaczy, a teraz nadarza się idealna okazja, by posłuchać ich na żywo.

Jubileuszowy koncert Mikromusic w NFM zbliża się wielkimi krokami! Nie może Cię tam zabraknąć!Bilety do nabycia w kasach NFM oraz tutaj https://www.nfm.wroclaw.pl/bilety