Newsroom

Kwiecień w Poznaniu ponownie muzyczny – powitajcie Next Fest

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Wszystko wskazuje na to, że wiosna w Poznaniu ponownie będzie nad wymiar muzyczna. To wszystko za sprawą agencji muzycznej Good Taste, która postanowiła wrzucić na mapę stolicy Wielkopolski nowy festiwal showcasowy, kryjący się pod zaczepną nazwą – Next Fest. Jeśli tak samo, jak ja tęskniliście za chodzeniem od klubu do klubu i za odkrywaniem nowych perełek muzycznych, to możecie śmiało zapisać to wydarzenie w swoim kalendarzu, bo już 20-22 kwietnia ponownie wyruszymy na muzyczne łowy.

Next Fest, jako następca kultowego festiwalu Spring Break, to idealne miejsce zarówno dla branży muzycznej, jak i słuchaczy, którzy uwielbiają być na czasie i nie tracić czujności. To właśnie tutaj usłyszymy na żywo nazwisko, które mają szansę zaistnieć w najbliższych latach. Za to dla środowiska dziennikarskiego odbędą się tutaj także dedykowane konferencje, które mogą okazać się genialną burzą mózgów – pełną refleksji i cennych przemyśleń.

Już za niespełna rok, Next Fest przyniesie nam kilkadziesiąt koncertów, które odbędą się w kilkunastu klubach oraz w plenerze. Lineup całego wydarzenia jeszcze przed nami, ale bez cienia wątpliwości – warto już teraz zaopatrzyć się w karnet, by być gotowym na muzyczną wiosnę z Good Taste Production.

Co, gdzie, kiedy?

20-22.04.2023 r, Poznań

lineup & konkretne lokalizacje – coming soon

Karnet kupisz tutaj: eventim.pl/nextfest23