Newsroom

Karaś/Rogucki zagrają w Stodole!

Już 18 grudnia w Klubie Stodoła wystąpi KARAŚ/ROGUCKI! Niekonwencjonalny duet Kuby Karasia i Piotra Roguckiego od prawie dwóch lat grają dla Was ze swoim projektem. Chłopaki zaprezentują materiał ze swojej debiutanckiej płyty “Ostatni bastion romantyzmu”, która ujrzała światło dzienne właśnie w 2020 roku.

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, natomiast Piotr Rogucki zajmuje się tekstami. Wspólnie dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu. 

„Ostatni bastion romantyzmu” czyli 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy. Płyta ukazała się nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Ostatnie bilety znajdziecie TUTAJ. Spieszcie się bo zostały ostatnie sztuki!
Do zobaczenia w Stodole!