Newsroom

#54 Muzyczna Ściąga: Ewa Farna, Anastazja Maciąg, jxdn, Anja Pham, Dziarma, Billie Eilish

Fot. Agata Wrońska

Fot. Agata Wrońska

W tym tygodniu zdecydowanie najbardziej urzekła mnie Ewa Farna ze swoją piosenką “Wersja 2.0”, której absolutnie się nie spodziewałam. Nasza redakcja zaczęła także nową serię “WLKM.pl pyta”, którą otworzyła Anastazja Maciąg. Ogromnie cieszę się, że Dziarma w końcu po tak wielu latach wydała swoje długogrające muzyczne dziecko. Natomiast doskonałym ukojeniem dla duszy jest nowy singiel Billie Eilish “Male Fantasy”. Siadajcie więc wygodnie i czytajcie oraz koniecznie słuchajcie!

Ewa Farna w piosence o tęsknocie za dawną sobą

Ewa Farna zbliża się do wydania swojego szóstego polskojęzycznego albumu. Kolejną odsłoną tego, co szykuje dla fanów artystka, jest chwytający ze serce singiel “Wersja 2.0”. W utworze, który został okraszony niebywale pomysłowym i równie wzruszającym teledyskiem, Ewa przyznaje, że tęskni za swoją “wersją” sprzed lat. Magicy, którzy byli odpowiedzialni za produkcję klipu, spełnili jedno z marzeń artystki. Koniecznie obejrzyjcie, ale pamiętajcie, by na tę okazję przygotować stos chusteczek!


Wesprzyj twórczość Ewy Farnej i zamów album “UMAMI” w przedsprzedaży

Anastazja Maciąg w serii pytań dla WLKM.pl!

Anastazja Maciąg – finalistka konkursu #RisingStar – odpowiedziała na serię pytań zadanych przez naszą redakcję. Koniecznie obejrzyjcie nagranie, by sprawdzić, co słychać w tym momencie u artystki! Zachęcamy także do przesłuchania jej niebywale obiecującego singla “Temat o Tobie”, który powstał pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska.

jxdn wydał rozszerzoną wersję albumu “Tell Me About Tomorrow”

jxdn idąc za ciosem i sukcesem albumu “Tell Me About Tomorrow” postanowił podzielić się z fanami jego rozszerzoną wersją i tym sposobem w ręce słuchaczy trafiły aż 4 nowe utwory. Jeden z nich – “Crack My Skull” – doczekał się nawet dedykowanego teledysku.


Wesprzyj twórczość jxdn i zamów podstawową wersję albumu “Tell Me About Tomorrow”

Anja Pham dołącza do wytwórni Gaja Hornby

Gaja Hornby Records rozwija swoje skrzydła. Tuż po ogłoszeniu współpracy z wytwórnią Sony Music Polska, Margaret wspólnie z KaCeZet ogłosili otwartą rekrutację do grona artystów labelu. Wkrótce ujawnili także, że do ich muzycznej rodziny dołącza urboishawty. Nie musieliśmy jednak czekać długo na kolejne ogłoszenie! Tym razem mowa o Anji Pham, która wypuściła singiel “Płaska Ziemia”.

Dziarma wydała swój debiutancki album

Długo wyczekiwany album Dziarmy w końcu ujrzał światło dzienne. Krążek zatytułowany po prostu “Dziarma” składa się z 10. utworów, w tym aż 4 z nich to duety z: Haiyti, Kizo, Szpaku oraz z Hodakiem. Artystka wkracza do branży z albumem, który nie ma sobie równych. Odważne teksty, autentyczność i pewność siebie to motyw przewodni tego krążka. Koniecznie przesłuchajcie, bo warto!


Wesprzyj twórczość Dziarmy i zamów debiutancki album

“Male Fantasy” kolejnym singlem promującym “Happier Than Ever”

Billie Eilish wybrała na kolejny singiel promujący album “Happier Than Ever” utwór, który stał się jednym z ulubionych słuchaczy. Mianowicie jest to “Male Fantasy” do którego powstał klip, za którego reżyserię i edycję odpowiada artystka osobiście. Teledysk jest niczym zaproszenie do świata Billie Eilish – niebywale tajemniczego, nostalgicznego i kojącego duszę.


Wesprzyj twórczość Billie Eilish i zamów album “Happier Than Ever”