Newsroom

Ralph Kaminski z przystankiem w Toruniu w ramach trasy promującej album “KORA”

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Ralph Kaminski podczas swojej trasy promującej nowy album – “Kora” odwiedzi Toruń. Już 11 stycznia w CKK Jordanki będziemy mogli przeżyć spektakl oparty na najnowszym albumie artysty.

Muzyk poprzez swoje dwie solowe płyty: “Morze” i “Młodość” zebrał ogromną rzeszę fanów. Jego autentyczność, bezkompromisowość i oryginalność przyciągają wielu odbiorców. 

Tej jesieni Ralph wydał swój nowy materiał, który stworzył wraz z wyjątkowymi muzykami. Płyta ta różni się od poprzednich tym, że są na niej covery zespołu Maanam. Ralph nadał im jednak nową energię, przekazał swoją interpretację utworów.

Ralph o płycie: Od dawna moim marzeniem było zmierzenie się z piosenkami zespołu Maanam i tym samym uczczenie pamięci oraz oddanie hołdu Korze. To pierwszy projekt, w którym sięgam po repertuar innego artysty. Piosenki Kory są mi ogromnie bliskie – album „Róża” był pierwszym, którego słuchałem w wieku 4 lat, leżąc na dywanie i odtwarzając w kółko kasetę. „KORA” to opowieść o tęsknocie i głodzie miłości. Wybrane utwory odzwierciedlają nastroje dzisiejszych czasów.

Na swoich trasach Ralph od zawsze skupia się na dokładnym przygotowaniu każdego elementu koncertu. Idealnie dopracowuje wygląd sceny, stroje, czy ruchy podczas występu. Na tym wydarzeniu zdecydowanie nie będzie inaczej. Scenografia, która została przygotowana na ten spektakl, przykuwa uwagę i dopełni jego odbiór. Każdy element ma swoje znaczenie, które możemy starać się odszyfrować podczas koncertu.


Wesprzyj twórczość Ralpha Kaminskiego i zamów album “KORA”


Trasa już  od momentu ogłoszenia cieszy się ogromną popularnością, a większość miast jest już wyprzedana. Jeżeli macie ochotę przeżyć to niezwykłe wydarzenie, to kupujcie bilety, bo zostało ich już naprawdę niewiele!

KUP BILET

sklep.ebilet.pl/244038804808138806

eventim.pl/event/ralph-kaminski-kora-ckk-jordanki-14121501/+