Newsroom

Jedyne takie wydarzenie muzyczne w Polsce — Tak Brzmi Miasto 2022

Fot. Materiały Prasowe

Już niedługo, 12 i 13 listopada w przestrzeni Teatru Nowego Proxima w Krakowie, odbędzie się kolejna edycja Tak Brzmi Miasto. To wyjątkowe wydarzenie dotyczące branży muzycznej w Polsce, łączące w sobie konferencję i koncerty, odbywające się cyklicznie od 2014 roku. Jeśli jesteś artystą i marzysz o graniu na żywo albo chciałbyś rozwinąć karierę muzyczną swojego zespołu, nie może Cię tam zabraknąć!

Tak Brzmi Miasto to konferencja łącząca w sobie panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty, a także miejsce tworzące okazję do spotkań. Tegoroczna edycja poświęcona jest sytuacji branży muzycznej po pandemii i jej wyhamowaniu, jakie w związku z tym nastąpiło. Zostanie podjęta debata o teraźniejszości i przyszłości sektora koncertowego. Nastąpi również ożywienie festiwalowych kontaktów. Na wydarzeniu będzie wyjątkowa okazja, by spotkać przedstawicieli najlepszych i najciekawszych festiwali z Polski i Europy.

Na konferencji Tak Brzmi Miasto pojawią się managerowie, road managerowie, bookerzy, organizatorzy, realizatorzy, producenci, dziennikarze oraz wszystkie inne osoby związane z branżą muzyczną. W ciągu ostatnich ośmiu edycji konferencji uczestnicy mogli czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 170 panelistów z 27 krajów w takim zakresie jak: promocja, edukacja, finanse, eksport muzyki za granicę czy szeroko rozumiana współpraca.

W tym roku organizatorzy Tak Brzmi Miasto 2022 stawiają na speed-meetingi. Zostanie zorganizowanych kilka sesji, podczas których artyści będą mieli okazję poznać festiwalowych gości i z nimi porozmawiać. Mimo tego, że na wydarzeniu można spotkać największe nazwiska branży muzycznej, siłą Tak Brzmi Miasto jest jego kameralny charakter, dzięki czemu można wymienić się doświadczeniami i zbudować relacje. Już niedługo zostanie odsłoniętych więcej szczegółów dotyczących programu konferencji.

Wśród organizatorów festiwali muzycznych, którzy potwierdzili już swój udział w wydarzeniu, znajdują się osoby odpowiedzialne za takie wydarzenia jak: Colours of Ostrava, Męskie Granie, OFF Festival, BUSH, Wrosound, Edison Festival, Olsztyn Green Festival, Stay Wild Festival, Atlas Festival, D Festival, Inne Brzmienia, PIN, What’s Next In Music, Focus Wales, WrOFFław oraz Soundedit.

Tak Brzmi Miasto to nie tylko konferencja, ale również festiwal i koncerty. W ramach wydarzenia odbędą się dwa koncertowe wieczory w wyjątkowych klubach na krakowskim Kazimierzu, Alchemii oraz HEVRE. W najbliższym czasie, specjalne jury złożone z przedstawicieli wyżej wspomnianych festiwali, wybierze artystów oraz zespoły, które wystąpią w krakowskich klubach podczas tegorocznej edycji muzycznego showcase’u. Do tej pory, w poprzednich latach, wystąpili na nim m.in. Hańba!, Patrick the Pan, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band czy Besides. Wielu z nich stanowi obecnie line-up najlepszych polskich festiwali.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie: http://www.takbrzmimiasto.pl