Newsroom

„Metropolis… Wojen nie będzie”. Wyjątkowa trasa Darii Zawiałow

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Już 21 października wokalistka wyrusza w kolejną trasę koncertową. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Kraków, a grudniu artystka zagra, aż 2 koncerty w Warszawie! 10 i 11 grudnia zobaczymy piosenkarkę w klubie stodoła.

Kilka dni temu na instagramie Darii pojawiło się wideo zapowiadające trasę ,,Metropolis… Wojen nie będzie. Wokalistka w stroju japońskiego wojownika zaprasza nas na swoje koncerty obiecując, że zatrzymamy się muzycznie przy każdej z dotychczasowych płyt, a każdy z przystanków spowije wojenny mrok zamykając etap ,,Wojen i nocy”. Muszę przyznać, że jestem bardzo podekscytowana tą obietnicą, ponieważ na poprzednich trasach artystki bardzo brakowało mi większej ilości piosenek z debiutanckiej płyty Darii. Bardzo liczę, więc na to, że tym razem usłyszymy coś więcej z ,,A kysz!”  niż tylko „Malinowego Chruśniaka”, bo to zdecydowanie moja ulubiona płyta tej wokalistki od której zaczęła się moja przygoda z jej twórczością.

W ramach trasy koncertowej artystka odwiedzi aż 19 mniejszych i większych polskich  miast między innymi wspomnianą wcześniej Warszawę. Na koncertach według zapowiedzi możemy spodziewać się kilku niespodzianek i przede wszystkim wielu gości specjalnych! Wokalistka przygotowała też dla swoich fanów nowy merch. Jest jednak pewien haczyk. Po zakończeniu trasy wokalistka zamierza zniknąć na jakiś czas, co dla wielu może okazać się przykrą informacją. Jednak nic straconego! Miejmy nadzieję, że po przerwie Daria wróci do nas ze zdwojoną siłą i energią do tworzenia nowych utworów. Jestem przekonana, że jeszcze nie raz czymś nas zaskoczy.

To co? Widzimy się na trasie?

Co? Gdzie? Kiedy?

,,Metropolis… Wojen nie będzie”

10.12 i 11.12.2022

Warszawa, Klub Stodoła

Bilety: stodoła.pl/DariaZawiałow