Newsroom

Jazda w trasę! Ofelia na przypale albo wcale!

Fot. Materiały Prasowe

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Artystka wystąpi w pięciu polskich miastach, w tym – 11 grudnia w warszawskim Palladium. Będzie to pierwsza część trasy promującej ostatnie wydanie artystki.

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. Artystka ma już też na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”. Album jest mocno dynamiczny, taneczny i bardzo szybko wpada w ucho, dzięki ciekawym kompozycjom oraz niebanalnym tekstom. Nie brakuje tam odważnych wersów czy puszczania oczka w kierunku obecnie trudnych sytuacji na terenie Polski.

„Na przypale albo wcale” to klubowa trasa koncertowa, która w listopadzie i grudniu dotrze do Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Koncerty Ofelii to zawsze dużo uśmiechu, energii, tańca i ciekawych momentów, które reżyseruje życie na bieżąco w trakcie koncertu. Jeśli macie ochotę rozgrzać swoje serca pozytywną energią Igi, nie wahajcie się chwili i kupujcie bilety. Gwarantujemy, że będą niezapomniane wieczory!

Pełny rozkład trasy:

19.11 – Poznań / Tama 
23.11 – Gdańsk / Drizzly Grizzly 
4.12 – Kraków / Kwadrat 
8.12 – Wrocław / Stary Klasztor 
11.12 – Warszawa / Palladium

Do zobaczenia!