NewsroomRelacje

Dzień Sheerio 2018 – relacja

W ubiegłym tygodniu odbył się trzeci oficjalny zlot fanów Eda Sheerana organizowany przez grupę Project Sheeran Poland. Zobaczcie jak tym razem bawiły się Sheeriosy z całej Polski!

Już za kilkanaście dni Ed Sheeran zagra swoje dwa wielkie polskie koncerty na Stadionie Narodowym. Dziesiątki tysięcy Sheerios z Polski już nie może się doczekać tego wydarzenia – a małą rozgrzewkę mogliśmy właśnie zaliczyć w ubiegły weekend. Grupa Project Sheeran Poland jak co roku – już po raz trzeci – przygotowała ogólnopolski zlot fanów zwany Dniem Sheerio. Na młodych przybyłych z wielu zakątków Polski czekały m.in występy utalentowanych artystów, konkursy grupowe, ścianka ze zdjęciami, kartonowy Ed, stolik z dedykowanym merchem i wiele innych atrakcji.

Zlot rozpoczął się od krótkiego przywitania i występu Jędrka Skiby. Zagrał on hity takie jak Castle On The Hill, Give Me Love czy Photograph. Następnie Madzia, jedna z organizatorek, przeprowadziła teleturniej Sheerionerzy, na bazie polskich Milionerów. Świetnie wcieliła się w rolę Huberta Urbańskiego i wzięła w ogień pytań dziesięć osób z czego wszystkie cztery, które przeszły eliminacje początkowe, odpowiedziały w pełni poprawnie na zestaw dziesięciu pytań i zostały Sheerionerkami! Serdecznie gratulujemy im bezbłędnej wiedzy o Edzie bo pytania wcale nie były takie proste jak by się mogło wydawać.

Kolejnym artystą, który zaprezentował się po teleturnieju był Benjamin Lyth. Oczarował on swoim akustycznym występem, głębokim głosem i piosenkami nieco starszymi: Gold Rush, Make It Rain czy Thinking Out Loud. Po jego występie nastąpiła krótka przerwa na jedzenie i poboczne atrakcje. Sheeriosy mogły skorzystać z przygotowanego dla nich tła fotograficznego wraz z różnymi tabliczkami pamiątkowymi, wziąć udział w konkursie na tworzenie memów z Edem czy podjąć się challenge’u dla Sheeriosa. Kolejnym punktem programu był konkurs Kocham Cię Sheeran! na bazie Kocham Cię Polsko!. Dwie drużyny o nazwie „Artur” oraz „Wielbiciele Ketchupu” rywalizowały między sobą w konkurencjach kalamburów, sprawdzały swoją wiedzę z tekstów piosenek i mogły wykazać się w nuceniu przeróżnych hitów muzycznych – nie tylko sheeranowych.

Po teleturnieju publiczność porwał występ Michała Krawczyka, który zaprezentował się z żywymi hitami takimi jak Don’t, Drunk czy I’m A Mess. Na koniec, pożegnał nas występ Patryka Demkowskiego, który dostarczył swoim występem mnóstwo energii za sprawą wykonania Bloodstream, You Need Me I Don’t Need You czy swojej własnej piosenki Ona. Po rozstrzygnięciu konkursu na memy i zakończeniu części oficjalnej całego wydarzenia które odbywało się w Królestwie Wwa, nastąpiła relokacja na ognisko. Do późnych godzin nocnych bawiliśmy się na Plaży Miejskiej rozgrzewając gardła przed 11 i 12 sierpnia wraz ze wszystkim czterema artystami. Nie zabrakło również klasycznych pianek pieczonych na ognisku! Relacja z wydarzenia już wkrótce pojawi się na kanale Project Sheeran Poland – serdecznie zapraszamy!

Pamiętajcie, że do koncertów Eda zostało już tylko 14 dni! Widzimy się, prawda?

Organizatorki (od lewej) Karo, Ala, Madzia, Domi (no i Ed!) dziękują za przybycie!